synthisis essay writing a good mba essay non-fiction essays modern division/classification essay on baseball my dream for the future essay essay on sankranti

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Zawiercie: Wspólne śpiewanie Hymnu Polski

Kiedy:
11 Listopad 2018 całodniowy
2018-11-11T00:00:00+01:00
2018-11-12T00:00:00+01:00

11 listopada br. w całej Polsce i w wielu miejscach na świecie w samo południe będziemy śpiewać hymn państwowy. Dołącz do nas! Pokażmy, że w stulecie odzyskania niepodległości jesteśmy jedną, biało-czerwoną rodziną. Zademonstrujmy to w najbliższy sercom Polaków sposób – śpiewając wspólnie hymn.

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza do udziału w akcji zarówno najważniejsze instytucje państwowe, jak i najmniejsze społeczności lokalne. O godz. 12:00 podczas oficjalnych obchodów na Pl. J. Piłsudskiego w Warszawie do hymnu staną przedstawiciele Państwa. O tej samej godzinie stacje radiowe w całej Polsce wyemitują hymn naszego Państwa, tak by każdy Polak mógł się dołączyć do wspólnego śpiewania.

W Zawierciu podczas oficjalnych uroczystości pod Pomnikiem Niepodległości  w Zawierciu, (cmentarz katolicki, róg ulic ul. Smutnej i  Cmentarnej, II brama) ok. godz.12.00 razem zaśpiewamy hymn. Teksty będą rozdawane przed uroczystością wraz z kotylionami. Hymn zagra Orkiestra Dęta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange