zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Zawiercie: V Spotkanie Kobiet Jury

Kiedy:
10 Wrzesień 2019 całodniowy
2019-09-10T00:00:00+02:00
2019-09-11T00:00:00+02:00

Zapraszamy na spotkanie wszystkie kobiety zainteresowane zdobyciem nowej pracy, zmianą swojej starej pracy na nową z wyzwaniami. Jeżeli nie wiesz co zrobić żeby dobrze napisać CV, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, na co zwracają uwagę rekruterzy , przyjdź na to spotkanie Kobiet JURY. Gościem będzie Agata Hagno
Tematy które zostaną omówione na spotkaniu to :
moje oczekiwania względem rynku pracy,
jak wygląda dziś dobre CV,
jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i jakie rodzaje motywacji mają na mnie wpływ
Prowadzącą spotkanie to Agata Hagno Specjalista z zakresu Zarządzania Kapitałem Ludzkim. Od ponad 21 lat prowadzi rodzinną firmę DPM sp. z o.o. Poszukiwanie talentów, utrzymywanie relacji, badanie zaangażowania pracowników oraz prowadzenie szkoleń to jej pasja. Miłośniczka różnych kultur, podróży oraz literatury.

Jest wykładowcą i współtwórcą studiów podyplomowych z obszaru HR w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Jest Członkiem zarządu Inicjatywy Firm Rodzinnych oraz członkiem Rady Programowej Fundacji Class Ladies, od 2014 roku Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet z ramienia Polskiej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczych Kobiet. Wiceprezes zarządu Fundacji Józefa Pietera.

Chętnie angażuje się w inicjatywy mające na celu usprawnienie funkcjonowania małej i średniej przedsiębiorczości, między innymi aktywnie współpracując z Forum Młodych przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach.

 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/388177541875766/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.