Włodowice: wydarzenia w GOK i bibliotece

Kiedy:
Styczeń 26, 2018 całodniowy
2018-01-26T00:00:00+01:00
2018-01-27T00:00:00+01:00

Wydarzenia Kulturalne w Gminnym Ośrodku Kultury i w Gminnej Bibliotece Publicznej we Włodowicach.

Strona główna » Aktualności » Wydarzenia Kulturalne w Gminnym Ośrodku Kultury i w Gminnej Bibliotece Publicznej we Włodowicach.

ZAPRASZAMY W STYCZNIU

12 styczeń godzina 17.00. Duraj Bard z Zawiercia. Wieczór autorski Zbigniewa Duraja. Spotkanie przy muzyce. Zapraszamy do wspólnej muzycznej przygody.

15 styczeń – godzina 16.00. Spotkanie dla wszystkich mieszkańców prowadzone przez Fundację Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego w Podlesicach. Temat spotkania: „Katastrofy ekologiczne w dziejach Ziemi kluczem do poznania przyszłości”. Huragany, cyklony , tornada i tsunami, wybuchy wulkanów i trzęsienia Ziemi. Jak powstają te niszczące otaczające nasz świat zjawiska? Czego uczy nas przeszłość i czy jesteśmy w stanie im zapobiec w przyszłości?

26 styczeń – godzina 17.00. Kolejne spotkanie z cyklu: „Książkowo, lecz filmowo”. Tym razem ”IMIGRANCI”- wybuchowa mieszanka dramatu społeczno-politycznego, love story i brutalnego kina akcji. Idealnie trafiający w najbardziej aktualne i palące problemy współczesnej Europy w kontekście tysięcy imigrantów poszukujących na naszym kontynencie lepszego życia.

29 styczeń – godzina 16.00. Spotkanie dla wszystkich mieszkańców prowadzone przez Fundację Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego w Podlesicach. Temat spotkania: ”. Zasady i procedury prawne regulujące pozyskiwanie oraz międzynarodowy transfer okazów i prób geologicznych.” Gdzie i jak szukać minerałów i skamieniałości? Czy za każdym razem podnosząc „coś” z ziemi, robimy to legalnie? Przedstawione zostaną ustawy, zasady i regulacje prawne obowiązujące w Polsce, które mogą/bądź nie muszą/ określają pozyskiwanie darów Ziemi.

Od 29 stycznia do 9 lutego zapraszamy dzieci do korzystania z oferty ferii zimowych, zajęcia będę prowadzone w GOK Włodowice.

Szczegółowy plan dostępny wkrótce. Zajęcia w godzinach 10.30- 13.00

Wszystkie zajęcia i spotkania są bezpłatne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.