zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Lgota Murowana: Spotkanie “Czarnobyl dziś”

Kiedy:
5 Październik 2018 całodniowy
2018-10-05T00:00:00+02:00
2018-10-06T00:00:00+02:00

 

Zapraszamy serdecznie na spotkanie autorskie oraz otwarcie wystawy Dominika Garusa ” Czarnobyl dziś “. To już kolejne z cyklu spotkań autorskich. 5 października o godzinie 19 startujemy z wydarzeniem w Hotelu Przyjaznym fotografii Hotel Fajkier Wellness & SPA. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – prosimy o rezerwację miejsc pod telefonem : 884 877 200 Recepcja Hotelu.

Dominik Garus: ” Zapraszam Was dzisiaj na zapoznanie się z miejscem, które mnie zafascynowało. Miejsce, które w wielu osobach wzbudza strach i niepokój – zapraszam na podróż po Czarnobylskiej Strefie Wykluczenia podczas której odwiedzimy zarówno te bardziej znane miejsca jak elektrownia i miasto Prypeć, ale również te do których nie zaglądają eksploratorzy czyli wioski takie jak “Teremsi” czy “Czapajewka”… “

Dominik Garus – na co dzień planista produkcji; z zamiłowania fotograf. Fotografia towarzyszy mi praktycznie na każdym kroku – szukam inspiracji i powodów do robienia zdjęć w każdym miejscu, jakim jestem. Zawsze towarzyszy mi aparat fotograficzny. Jeśli zakładam, że wykonuję reportaż to stawiam na naturalność, nie reżyseruje, a na matrycy aparatu zapisuję sceny takie, jakie są naprawdę.

Prywatnie pasjonat sportu, zdrowego trybu życia i podróży. Regularnie uczęszczam na siłownię i biegam pracując nad doskonaleniem samego siebie. W wolnych chwilach planuję górskie wędrówki. Fotografowanie malowniczych górskich wschodów słońca jest doskonałą motywacją do wyruszenia w podróż o nieprzyzwoicie wczesnej – nocnej porze.

Pasja jest motorem moich działań, z pasji rodzą się najlepsze pomysły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.