zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Reklama

Lgota Murowana: Spotkanie autorskie oraz otwarcie wystawy Marcina Rybaka

Zapraszamy na “Spotkanie autorskie oraz otwarcie wystawy Marcina Rybaka”. Marcin Rybak Photographer, od wielu lat czołowy fotograf sportów motorowych, związany z WRC. 11 lat temu Rybak otrzymał, jako pierwszy Polak, permanentną akredytację FIA.

Zdjęcia są dla Marcina Rybaka próbą przekazanie nie tylko tego, co widzi, ale tego, co czuje w trakcie komponowania kadru i wciskania spustu migawki. Oczywiście zdarzają się chwile, kiedy fotografowanie jest wyrobniczą pracą, lecz trzeba zachować zawsze odpowiednio wysoki poziom. Kiedy Marcin ma wolną rękę, podejmuje ryzyko i szuka odpowiedniej drogi do powstania kadru, który ma wcześniej w głowie. Aparat, obiektyw i lampy to tylko narzędzia, których opanowanie daje możliwość zbliżenia się do tego, co siedzi w umyśle fotografa. – więcej możecie przeczytać w wywiadzie Marcina dla Fotoblogia.pl.

Jeśli chcecie poznać oraz posłuchać na żywo zapraszamy na kolejne z cyklu Spotkań autorskich już 3 lutego do Hotelu Przyjaznego Fotografii – Hotel Fajkier Wellness & SPA na Jura Krakowsko-Częstochowska o godzinie 17.30.

WSTĘP WOLNY prosimy o rejestrację w Recepcji hotelowej: – 884 877 200 lub mailowo : recepcja@hotelfajkier.pl. Serdecznie zapraszamy

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.