exploratory essay intro example should gay marriage be legal essay what is global warming essay contoh essay 5 paragraf the expository essay topics long john silver essay

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Zwycięski pierwszy sparing Aluron Virtu CMC Zawiercie

W sobotę 14 września w Krzeszowicach odbył się pierwszy sparing PlusLigowego Aluron Virtu CMC Zawiercie. Jurajscy Rycerze spotkali się z GKS-em Katowice.

Od drugiego seta zawodnicy GKS-u znaleźli swój rytm i zaczęli stawiać większy opór. Po równej grze okazali się lepsi w końcówce, a w kolejnej partii objęli nawet pięciopunktową przewagę. Bardzo skuteczne zagrywki Łukasza Swodczyka i Mateusza Malinowskiego pozwoliły jednak Jurajskim Rycerzom odwrócić losy seta i wygrać go do 22. Przed czwartą partią było jasne, że będzie ona ostatnią niezależnie od wyniku, bo tak umówili się trenerzy. Po stronie Aluron Virtu CMC Zawiercie na boisku pojawił się debiutujący w pierwszej drużynie junior Klaudiusz Głowacki. Po wyrównanej walce tym razem emocjonująca końcówka na przewagi padła łupem naszego zespołu, który tym samym wygrał pierwszy przedsezonowy mecz kontrolny 3:1 – czytamy na stronie internetowej klubu.

Mecz Aluron Virtu CMC Zawiercie – GKS Katowice zakończył się wynikiem 3:1 (25:19, 24:26, 25:22, 29:27). Skład: Masny, Waliński (16), Gawryszewski (2), Bociek (8), Ferens (9), Swodczyk (9), Andrzejewski (L) oraz Kania (8), Malinowski (11), Głowacki (3).

Źródło: Aluon Virtu CMC Zawiercie