great expectations igcse essay the new architecture principles essay by frank lloyd wright conclusions for national honor society essays what is a body paragraph in an essay pomona essay sample indian economy essay topics

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Zmiany personalne w Aluron Virtu CMC Zawiercie – odejście dziesięcu zawodników i członka zarządu

Biuro prasowe klubu od pewnego czasu informuje o zmianach personalnych w szeregach Jurajskich Rycerzy.  Od 1 czerwca wiemy, kto na pewno nie zagra w sezonie 2020/2021. Drużynę opuściło dziesięciu siatkarzy i wiceprezes zarządu.

Jak informuje klub Aluron Virtu CMC Zawiercie, w przyszłym sezonie nie zobaczymy w żółto-zielonych barwach Taichiro Kogi, Marcina Walińskiego, Piotra Lipińskiego, Arshdeepa Dosanjha, Pietera Verheesa, Wojciecha Ferensa, Alexandre Ferreiry, Bartosza Gawryszewskiego, Nikolaja Penczewa oraz Łukasza Swodczyka, który był zawodnikiem o najdłuższym, bo sześcioletnim stażu spośród Jurajskich Rycerzy.

Klub poinformował także o zakończeniu współpracy, z powodów osobistych, z Bartoszem Górskim, Wiceprezesem Zarządu ds. Marketingu Aluron Virtu CMC Zawiercie.

Wiadomo na tę chwilę, że do Zawiercia zostali sprowadzeni tacy zawodnicy jak Flávio Gualberto, Ǵorǵi Ǵorǵiew, Garrett Muagututia, Maximiliano Cavanna. Kolejne transfery klub będzie ujawniał na bieżąco.

Zdjęcie: strona internetowa klubu Aluron Virtu CMC Zawiercie

6 KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange