zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności Sport

Za nami Miejski Dzień Dziecka z Wartą [ZDJĘCIA]

W sobotę na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Moniuszki 10 w Zawierciu odbył się Miejski Dzień Dziecka z Wartą. Gościem honorowym był Wiktor Nowak.

W trakcie wydarzenia odbył się m.in. mecz Akademii KP Warta Zawiercie z Drużyną Prezydenta Zawiercia, a także mecz Warty z Szombierkami Bytom (0:0).

Zdjęcia: Adam Bieńkowski / Facebook KP Warta Zawiercie – Łukasz Kurpias

23 KOMENTARZE

 1. To jest dzień dziecka z Wartą czy odnową Konarskiego? Czy teraz praktyką bedzie ze za miejskie pieniadze promujemy komitet polityczny Konarskiego?

  Czy podczas panstwowych czy samorzadowych uroczystosci ktokolwiek wywiesza banery Pisu, PO, PSl? Itd. Nie. Czy Mach lub Grim robili imprezy miejskie wstawiajac ludzi do obslugi tylko ze swego komtetu i wstawiali logo NAW i nowego otwarcia? NIE. Ludzie zastanowcie sie kogo wybraliscie na prezydenta.

  Miała być współpraca ze wszystkimi środowiskami. A co jest? Kolesiostwo i nepotyzm. Promowanie tylko swojego wizerunku i swojego komitetu. Reszta sie nie liczy.

  • Szczerze jestem zaskoczony poziomem tego komentarza i bijącej z niego indolencji intelektualnej komentującego. Gdyby chociaż autor potrafił poświęcić minimum swojego czasu na weryfikację faktów to może by się pod pseudonimem nie ośmieszał. Niestety, tu chyba autor fakty zna, ale z premedytacją tworzy fake newsy by tylko oponenta politycznego po kostkach podkopać. Jakie to typowe dla pewnych opcji politycznych w tym mieście.

   Do rzeczy – KWW Konarski Zawierciańska OdNowa nie ma nic wspólnego z organizacją społeczną Stowarzyszenie Zawiercie OdNowa (może poza logotypem, do którego prawa zostały na rzecz stowarzyszenia przekazane przez komitet po rozwiązaniu tego ostatniego) . Druga sprawa – jeśli podczas eventu miejskiego tworzone są przez stowarzyszenia lub fundacje mniejsze eventy (jak w tym przypadku), to naturalnym jest, że taki podmiot otrzymuje miano partnera/współorganizatora. Organizacje społeczne, czy z prawa, czy z lewa zawsze były obecne w zawierciańskiej przestrzeni miejskiej – niezależnie od opcji politycznej będącej akurat przy władzy. Stawiam dolary przeciw kokosom, że każda inna organizacja społeczna, wychodząc z własną inicjatywą, która komponowałaby się z ogólnym zarysem imprezy głównej – dopuszczona zostałaby do udziału w imprezie, a jej nazwa i logo byłyby widiczne zarówno na samej imprezie, jak i na plakatach.

   Analogie do partii politycznych – brednie, do których nie warto się odnosić. Dopytam jeszcze, gdzie te miejskie pieniądze na promocję stowarzyszenia, skoro to samo stowarzyszenie zorganizowało środki – finansowe i ludzkie – na swoje przedsięwzięcie. Kropka.

   Plus dla autora wpisu za jakość prowokacji, bo odpisałem.

 2. Konarski najgorszy „prezydent” w historii Zawiercia. Zgadzam się z przedmówca, promuje się za kasę miasta. Wszędzie logo odnowa a płaci Zawiercie. W następnych wyborach trzeba zakończyć to nieszczęście. Dramat Zawiercia trwa, Konarski kompletny brak powagi i kompetencji.

  • A przyjrzałeś się radości na twarzy tego dzieciątka, które na rękach niesie pan Konarski? Dla tej radości warto poświęcić wiele. I moje słowa do ciebie (mała litera celowa) i tobie podobnych: nie ma w słowniku człowieka kulturalnego odpowiednio obelżywych słów na twoje/wasze określenie.

  • Wiktor i Anonim -już panowie zapomnieli jak pan Grim wydał raport o Zawierciu przed wyborami za 40 tyś z pieniędzy podatników?! Pamięć już nie ta? Auto promocja za pieniądze podatników w wersji pana Grima jest ok, jeśli robi samo ktoś inny – jest źle. Pogratulować i pozazdrościć bystrości umysłu obu panom!

 3. “Dramat Zawiercie trwa” ha ha ha no faktycznie widać po zdjęciach , ci uśmiechnięci ludzie, faktycznie dramat ha ha !! oj boli co niektórych !

  • Panie prezydencie super impreza dla dzieci została zorganizowana ?. Mimo że nie głosowałem na Pana to sam już zauważyłem dużą zmianę w mieście. Jednak młody i ambitny prezydent to zaczyna procentowc w naszym Zawierciu.

 4. OdNowa jest stowarzyszeniem, a nie komitetem wyborczym. Działa na rzecz mieszkańców. Niejednokrotnie Ci ludzie poświęcają swój wolny czas i pieniądze, żeby w Zawierciu coś się działo. Panu Prezydentowi można tylko pozazdrościć takie ekipy.

 5. Dokładnie zgadzam się z tym w 100 procentach. Odnowa jest Stowarzyszeniem działającym na rzecz mieszkancow. Po komentarzach powyżej widać że niektórzy nie mogą przebolec sukcesu Odnowy i tego że w końcu zaczynają zachodzić pozytywne zmiany w naszym mieście.

 6. A mnie się podoba, że Pan Konarski jest blisko ludzi , spotyka się z mieszkańcami, a nie izoluje się jak jego poprzednicy

  • 2 czy 3 komentarze napisane przez ludzi, reszta to papka Konarskiego i jego ludzi, którzy dodali kilka komentarzy. słaby prezydencie – więcej razy ludzi nie oszukasz, wybraliśmy cię raz i więcej nigdy tego błędy nie popełnimy, chodźbyście nie wiem jak wyli i cmokali w komentarzach. W następnych wyborach poślemy cię na zielona trawkę!

 7. Cieszę się że tyle dzieje się dla mieszkańców. Zabawa miejska była super. Brawo Panie Prezydencie, zjednał Pan ludzi chętnych do pracy na rzecz miasta.

 8. Mnie również impreza się bardzo podobała, dzieci zachwycone . A swoją drogą w mieście widać duże zmiany na lepsze info be ciągu pół roku

 9. Uważam , że powinniśmy cieszyć z tego co się dzieje w Zawierciu. Tym jak nasz prezydent wychodzi do ludzi a nie siedzi w swoim gabinecie. A odnowa czapki z głów. Poświęcają swój czas i nie tylko aby się integrować z mieszkańcami. Impreza dla dzieci szukanie jajek czy też impreza za jeden uśmiech. Oby tak dalej

 10. Te komentarze napisane przez pare osób związanych jednoznacznie z opcja prezydenta to żałość. Myślicie, ze ludzie są głupi i kupują takie sztuczne zachwalanie niczego? Trochę szmaciaku do intelektu Zawiercian!

  • Tu słowo “szmaciak” zamiast “szacunku” się wkleja ze słownika, więc na pewno Ewa. Beata ma jednak ciut więcej klasy.

   • Proszę mówić za siebie z tymi wyborami. My to też ja, on,ona…. I to każdy indywidualnie zdecyduje komu odda swój głos. Póki co jestem za działaniami na rzecz miasta i dzieci ktokolwiek by to robił. Najważniejsze żeby to była dobra robota.

 11. Ciekawe kiedy konarskiemu gimbazy braknie na dodawanie komentarzy. Słabe to. Ludzie to widza. Boicie się, bo wiecie ze ludzie są na was wściekli, na wasza nijakość, kolesiostwo i brak umiejętności do zarządzania miastem, wszędzie cyrk. Poczekajcie jeszcze chwile, lud przemówi.

 12. Słaba ta relacja Dnia dziecka. Program był bogaty a napisane dwa zdania. KulturalneZawiercie.pl postarało się o wiele lepiej!!!

 13. Żenujące jest jak musi boleć przegrana . .
  To czuć w komentarzach Pani Ewo czy kto tam się anonimowo ukrywa. Czytając te marne słabe wypociny tylko można zobaczyć jak wyborcy wasi zostali oszukani. Wasze banery wyborcze głosiły wiele pięknych słów. A tak naprawdę tylko potraficie obrażać i blokować wszystko co może fajnie procentową w przyszłości w mieście. Skoro tak bardzo macie ambicje hamować rozwój miasta? To po co każdy z Was ubiegał się o mandat radnego?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.