zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

W sobotę mecz KP Warta Zawiercie – AKS Mikołów [PLAKAT]

W sobotę 29 sierpnia na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu odbędzie się mecz Klubu Piłkarskiego Warta Zawiercie.

Już jutro o godz. 11:00 pierwsza drużyna podejmuje na własnym boisku zespół AKS Mikołów. Po ostatnich bardzo udanych spotkaniach drużyna Warty znajduje się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Co o ostatnim meczu sądzi Mateusz Wawoczny, strzelec dwóch bramek w meczu z JSP Szczakowianka Jaworzno? „Wynik ostatniego meczu zdecydowanie odzwierciedla przebieg spotkania. Od pierwszej do ostatniej minuty mieliśmy mecz pod kontrolą. Jedyne do czego można się przyczepić to po raz kolejny skuteczność. Mimo pięciu strzelonych bramek to tyle samo dobrych okazji zmarnowaliśmy. Nie mniej jednak zagraliśmy tak jak to sobie założyliśmy przed meczem i słowa uznania należą się każdemu, który zagrał w tym spotkaniu. Zostawiliśmy na boisku dużo zdrowia co przełożyło się na wynik” – podkreśla Mateusz Wawoczny. Drużynie życzymy jeszcze wielu tak udanych spotkań na boisku, a kibicom sporo sportowych emocji – czytamy na Facebooku KP Warta Zawiercie.

Media Zawierciańskie są patronem medialnym meczu.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

8 KOMENTARZY

  1. Niestety w sobotę nie będę bo do roboty idę… Ale myślę, że wysoka wygrana ze Szczakowianką jak i wcześniejsza wygrana po długiej przerwie spowodowanej przez chiński syf powinna dać ekipie niezłą motywację i głód wygranej oraz osiągnąć zamierzony cel… Dawno takiej Warty nie widziałem i świetnie, że pomimo przerwy chłopy nie poddają się i walczą…

  2. Robić swoje i każdego przeciwnika mieć na uwadze…nie lekceważyć, bo może być niemiła niespodzianka. Grać swoje i do przodu Warta!!!!

  3. brawo Warta 2:0 spokojnie moglo byc 7:0 pisze serio…..sedzie katastrofa czy ten Pan nie widzi zagran na kartke min zolta! dwoch zawodnikow lezy dluzszy czas zarowno po stronie Zawiercia i Mikokowa a sedzia nie widzi jak i liniowy. Bramkarze najczesciej po stronie Warty ku.
    . ku.. ku… koles z druzyny Mikolowa chyba po imprezie przyszedl -:) wazne ze do przodu!!!! TYLKO AWANS!

  4. a primo do kibicow siatki oj daleko……..nastepny mecz pokazcie ze Warta to Nasza tozsamosc Nasze Miasto Nasz klub💪💪💪💪💪💪💪

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.