zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Viret Zawiercie ma nowego prezesa

Zmienił się prezes drużyny piłki ręcznej Viret CMC Zawiercie – został nim ponownie Jan Witkowski. Był on już wcześniej prezesem klubu w latach 2011-2015.

Od lipca 2015 roku prezesem Viretu był Edward Cichór, który – jak wynika z  nieoficjalnych informacji – ustąpił ze stanowiska z przyczyn zdrowotnych.

W zarządzie KS Viret CMC Zawiercie znaleźli się także: Mariusz Szczygieł, Igor Zagała, Tomasz Wojtaszczyk, Tadeusz Piotrowski i Mariusz Woźniak. Jakim prezesem zamierza być Jan Witkowski?

Podchodzę do tego w pokorze, chce być dobrym prezesem. Moim celem nie są wywiady, chcę skupić się na pracy – mówi Jan Witkowski.

Viret CMC Zawiercie znajduje się obecnie na ostatnim miejscu w tabeli piłki ręcznej I ligi mężczyzn, posiada 11 punktów (kolejny klub zdobył jak do tej pory punktów 19). Kolejny mecz Viretu odbędzie się w sobotę 14 kwietnia, drużyna zmierzy się na własnym boisku ze znajdującym się na przedostatnim miejscu w tabeli MTS-em Chrzanów. Kolejne mecze Viretu odbędą się w następujących terminach: 21 kwietnia (na wyjeździe z ASPR Zawadzkie), 28 kwietnia (u siebie z KSZO Odlewnią Ostrowiec Świętokrzyski), 5 maja (na wyjeździe z SPR PWSZ Tarnów), 12 maja (u siebie z ŚKPR Świdnica), 19 maja (na wyjeździe z Politechniką Anilana Łódź), 26 maja (u siebie z KSSPR Końskie) oraz 2 czerwca (na wyjeździe z obecnym liderem tabeli – AZS AWF Biała Podlaska).

3 KOMENTARZE

  1. Chodzę na mecze Viretu z krótkimi odstępami ok 10 lat, bardzo szkoda, że kiedy była realna szansa na awans do elity czegoś zabrakło… teraz niestety nie wygląda to dobrze, wiadomo że wiara i nadzieja umiera ostatnia, ale czarno to wszystko wygląda…
    Do siatkarzy chyba nikt pretensji nie ma o to, że obecnie są głównym motorem napędowym sportu w Naszym mieście, cały klub zasłużył na to.

  2. szkoda ze w przeszlosci nie bylo nacisku na reczna duzo osob wychowankow mks zawiercie bylo dobrymi pilkarzami recznymi zdobywajacymi trofea a pozniej musieli sie wycofac z tego sportu bo zamarl w naszym miescie. A niektore kluby odnosily w tym czasie sukcesy w rogrywkach ligowych (nie ukrywam jestem jednym ktory gral w tych czasach w “szczypiorniaka” )a my z nimi wygrywalismy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.