zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Viret CMC Zawiercie – SUMKS Jedynka Myślenice: “Wygrana na zakończenie rundy”

W środę 12 lutego w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Blanowskiej 40 w Zawierciu odbył się mecz Viret CMC Zawiercie – Stowarzyszenie Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Jedynka Myślenice. Spotkanie zakończyło się wynikiem 31:22 (18:9).

Nie było niespodzianki w Zawierciu. Na zakończenie rundy zasadniczej podopieczni Mariusza Szczygła pewnie pokonali Jedynkę Myślenice. Gospodarze spokojnie kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń. Grali skutecznie zarówno w obronie, jak i w ataku, co przyniosło kilka bramek przewagi. W zespole z Myślenic wyróżniali się szczególnie Aleksander Łatas i Marcin Skałka, ale nie wystarczyło to na zawiercian – czytamy w relacji z meczu na stronie internetowej klubu.

Skład Viret CMC: Jarosz, Aronik – S. Zagała 6, Cegłowski 6, Czapla 5, Szeląg 4, Matysek 4, Niedźwiedzki 2, Kapral 1, Wójcik 1, Makaruk 1, Bednarczyk 1, Merta, Bugaj, Kurzawa, Bomba. Trener: Mariusz Szczygieł.

Skład SUMKS Jedynka: Ajchler, Piwowarczyk – Łatas 7, Bała 5, Skałka 4, Suder 2, Dziatkowiec 2, Wiechniak 1, Pacyga 1, Kuc, Przała, Róg, Bieniek. Trener: Władysław Piątkowski.

Sędziowały: Magdalena Bązi-Chałupczak (Dobrzeń Wielki) i Anna Chojnowska (Opole).

Źródło: KS Viret CMC Zawiercie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.