zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Strona www.WartaZawiercie.pl w nowej szacie graficznej

Strona internetowa Klubu Piłkarskiego Warta Zawiercie (www.wartazawiercie.pl) ma nową szatę graficzną.

Miło nam poinformować, że od dzisiaj działa już nowa wersja strony internetowej KP Warty Zawiercie. Od kilkunastu miesięcy pracowaliśmy nad zmianą tej witryny, która prezentowała się mało nowocześnie. Mamy nadzieję, że nowa wersja strony zadowoli internautów. Jej motywem przewodnim jest oczywiście działalność sportowa KP Warta Zawiercie, a oczywistym dopełnieniem biało-zielona kolorystyka i aktywne kafelki, pod którymi kryje się wiele niespodzianek. Ciekawostką jest niewątpliwie panel o historii Klubu, który w przyszłym roku będzie odchodził jubileusz 100-lecia swojej działalności. Można tam również znaleźć archiwalne fotografie. 100 lat to długa historia, więc tym bardziej zachęcam, aby do niej zajrzeć. Bardzo ważnym było dla nas, aby strona była przejrzysta i łatwa w nawigacji. Korzystają z niej bowiem nie tylko wierni kibice naszego klubu, ale także rodzice i opiekunowie zawodników Akademii. Dlatego też zakładki, które zostały opracowane są usystematyzowane tematycznie, aby każdy bez problemu mógł znaleźć to czego szuka. Na nowej stronie znajduje się również panel odliczający czas dzielący nas od najbliższego meczu ligowego. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy również do relacji fotograficznych, gdyż wiemy, jak dużą popularnością cieszą się zdjęcia naszych zawodników zarówno z pierwszej drużyny jak i z Akademii. Możemy zapewnić, że dołożymy starań, aby galeria zawsze była obszerna. Nowa wersja strony internetowej to kolejny element zmian, które zapowiadaliśmy rok temu, kiedy jako nowy zarząd rozpoczęliśmy kierowanie Klubem. Staramy się sukcesywnie udoskonalać nie tylko działalność klubu, ale także jego promocyjny fragment. Wiemy, że obok transferów, rozgrywek ligowych, harmonogramu treningów promowanie działalności klubu jest bardzo ważne. Wszystko bowiem stanowi spójną całość, dzięki której możemy z miesiąca na miesiąc rozwijać się coraz bardziej – powiedział o nowej odsłonie witryny klubu Dawid Zawrin, prezes KP Warta Zawiercie.

Jak informuje prezes Warty, trwają przygotowania drużyny do kolejnych rozgrywek.

– W tej chwili trwają przygotowania do wiosennej rundy rozgrywek ligowych, na którą już dzisiaj serdecznie wszystkich zapraszam. Od stycznia trwa intensywny okres przygotowawczy pierwszej drużyny i liczymy na to, że zaprocentuje on doskonałymi wynikami na boisku. Pierwsza konfrontacja z przeciwnikiem już 14 marca. Warta na własnym boisku podejmować będzie zespół Szombierki Bytom. Wszystkie zapowiedzi meczów oraz informacje dotyczące klubowych wydarzeń można śledzić na bieżąco na stornie internetowej i fanapagu FB – powiedział prezes klubu.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

1 KOMENTARZ

  1. Panie Prezesie strona super a gdzie jest sklep gdzie mozna kupic koszulke meczowa,ramka do auta z logo klubu inne gadzety???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.