zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Sportowy weekend: mecze Viretu, Warty i Źródła. Dwie przegrane i remis [WYNIKI]

W sobotę 18 maja trzy zawierciańskie drużyny rozegrały swoje mecze – KS Viret CMC Zawiercie, KP Warta Zawiercie i Źródło Kromołów.

W sobotę na wyjeździe mecz z MKS Myszków rozegrał Klub Piłkarski Warta Zawiercie. Warciarze przegrali spotkanie 0:3. Również wczoraj i również na wyjeździe grał zespoł Źródła Kromołów. Drużyna zmierzyła się z Cyklonem Rogoźnik, spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Z kolei na swoim boisku ostatni mecz grupy mistrzowskiej rozegrał Viret CMC Zawiercie.

Po dramatycznym spotkaniu przegrywamy z AZS AGH Kraków 32:34, ale w grupie mistrzowskiej II ligi zajmujemy ostatecznie 4. miejsce. Brawo Drużyna! Dziękujemy wszystkim za wsparcie podczas tych rozgrywek! – czytamy na Facebooku klubu.

Zdjęcie: Archiwum

2 KOMENTARZE

  1. Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

  2. Może radna Mićka i radny Świderski powiedzą ile przytulili podwyżki i nagrody w grudniu 2018 r. jak kumpel z PO odchodził z prezesury z wodociągów.
    Radna Mićka taka sprawiedliwa,uczciwa a jak kolega z PO odchodził z prezesa wodociągów w grudniu 2018 i dał podwyżki tylko swoim 17 osobom(załoga liczy 140 osób) i bardzo duże nagrody to jakoś jej nie przeszkadzało,mega hipokrytka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.