siren song odyssey essays pharmacy school essay prompt christianity essay thesis uniform persuasive essay example

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Sportowy weekend: Aluron Virtu pokonał reprezentację Izraela. Bugaj i Zagała wracają do Viretu

Jurajscy Rycerze spotkali się wczoraj z drużyną z Izraela. Szczypiorniści z KS Viret CMC Zawiercie ogłosili powrót do klubu zawodników, którzy przed laty grali w barwach Viretu.

Aluron Virtu Wara Zawiercie rozegrał sparingowy mecz z reprezentacją Izraela. Trenerzy obu drużyn umówili się na rozegranie czterech setów. Nasza drużyna odniosła zwycięstwo 4:0 (25:15, 25:21, 25:21, 25:18).

Pierwszy set był pokazem gry w wykonaniu naszej drużyny. Jurajscy Rycerze dominowali od pierwszej do ostatniej piłki tej partii, prezentując się lepiej w każdym elemencie. Druga część gry była już bardziej wyrównana, toczyła się punt za punkt, jednak w końcówce to podopieczni trenera Marka Lebedewa zaprezentowali lepszą siatkówkę. Trzeciego seta zdecydowanie lepiej rozpoczęli reprezentanci Izraela. Od początku wypracowali sobie kilku punktową przewagę i to nasza drużyna musiała odrabiać straty, jednak dzięki serii zagrywek Kamila Semeniuka również ta partia padła łupem Aluron Virtu Warty Zawiercie. W dodatkowym czwartym secie, mimo wyrównanego początku, Jurajscy Rycerze szybko zdołali wypracować sobie przewagę i odnieść wysokie zwycięstwo – czytamy w informacji Biura Prasowego Aluron Virtu Warty Zawiercie.

– Mateusz Bugaj i Sergiusz Zagała zostali nowymi zawodnikami Viretu CMC Zawiercie. Obaj to wychowankowie naszego klubu, którzy są doskonale znani wszystkim sympatykom piłki ręcznej w mieście. Do Zawiercia wracają z drużyny lidera rozgrywek grupy B I ligi – Olimpii MEDEX Piekary Śląskie. Mateusz i Sergiusz rozwiązali kontrakty z Olimpią i przechodzą do naszego zespołu. Robimy wszystko, by zagrali już w meczu z Politechniką Kielce i są na to duże szanse – poinformował Mariusz Szczygieł, trener Viretu CMC Zawiercie. Mateusz Bugaj i Sergiusz Zagała reprezentowali barwy Olimpii od sezonu 2017/2018. Pierwszy z nich jest rozgrywającym, a drugi skrzydłowym, ale przypominamy to z kronikarskiego obowiązku – czytamy w informacji klubu opublikowanej na Facebooku.

Drużyna Aluron Virtu Warta Zawiercie do rozgrywek ligowych powróci 14 stycznia. Na wyjeździe zmierzymy się z trzecim w tabeli Jastrzębskim Węglem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange