zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Sportowa sobota: za nami mecze Aluronu Virtu, Warty Zawiercie i Źródła Kromołów [WYNIKI]

W sobotę swoje mecze rozegrały 3 zawierciańskie drużyny – siatkarze z Aluron Virtu Warta Zawiercie, piłkarze z Warty Zawiercie oraz z LKS Źródło Kromołów.

Aluron Virtu Warta Zawiercie spotkał się na wyjeździe z Chemikiem Bydgoszcz – Jurajscy Rycerze wygrali mecz 3:0 (25:20, 25:18, 25:13). MVP spotkania wybrany został Mateusz Malinowski. Po czterech meczach nowego sezonu drużyna z Zawiercia znajduje się na 6. miejscu w tabeli PlusLigi (na 14. miejsc w tabeli; drużyny z 1 i 3 miejsca rozegrały jak do tej pory 3 spotkania).

Następny mecz Aluronu Virtu odbędzie się w niedzielę 4 listopada z Cerradem Czarni Radom, spotkanie odbędzie się w Zawierciu w hali przy ul. Blanowskiej, początek o 14:45.

Klub Piłkarski Warta Zawiercie swój rozegrał mecz na boisku OSiR-u przy ul. Moniuszki z Przemszą Siewierz, spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Po (prawie zakończonej) 13. kolejce rozgrywek IV ligi śląskiej grupy I, Warta Zawiercie znajduje się na 4. miejscu w tabeli (Warta rozegrała 13 meczów, podobnie jak znajdujący się na 3. miejscu RKS Grodziec; dwie pierwsze drużyny z tabeli mają na koncie 13 rozegranych spotkań).

LKS Źródło Kromołów wygrał 2:0 sobotni mecz z LKS Tęcza Błędów. Drużyna z Kromołowa znajduje się obecnie na 7. miejscu w tabeli Klasy okręgowej grupy Katowice IV. Jak do tej pory 10 z 16 drużyn rozegrało swój 13 mecz w sezonie 2018/2019.

Zdjęcie: Aluron Virtu Warta Zawiercie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.