essay about a person you admire west side story compared to romeo and juliet essay persuasive essay on why schools should start later best site for essays free guide for writing college essay

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Sportowa niedziela w Radiu Zawiercie: transmisje 3 meczów Aluron CMC Zawiercie w ramach Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki w siatkówce plażowej [ZAPOWIEDŹ]

W najbliższą niedzielę 26 lipca w Radiu Zawiercie będzie można posłuchać transmisji meczów Aluron CMC Zawiercie rozegranych w ramach PreZero Grand Prix – turnieju organizowanego przez Polską Ligę Siatkówki.

Transmisje w Radiu Zawiercie rozpoczną się o godzinie 10:50 (mecz z MKS-em Będzin), o 13:50 (z Jastrzębskim Węglem) oraz o 15:20 (ze Stalą Nysa) od krótkiego wprowadzenia. Rozpoczęcie samych meczów zaplanowano na 11:00, 14:00 i 15:30. Komentował rozgrywki będzie Marcin Górski.

Już 26 lipca w Krakowie odbędzie się turniej eliminacyjny grupy D PreZero Grand Prix. Rywalizacja w ramach Letniej Ligi będzie toczyła się na boiskach Wandy przy Bulwarowej 39 – czytamy na stronie internetowej Aluron CMC Zawiercie.

Jak informuje klub zasady rozgrywek piłki siatkowej na piasku są nieco inne niż w hali sportowej.

Rywalizacja w Letniej Lidze będzie odbywała się na piasku, ale na zasadach zbliżonych do siatkówki halowej. Połowy boiska będą miały wymiary 9×9 m, a sety, poza tie‑breakiem, będą rozgrywane do 25 punktów. Drużyny będą mogły składać się maksymalnie z 8 graczy, przy czym na placu gry będzie przebywać jednocześnie czterech, bez podziału na pierwszą i drugą linię (atakować i blokować będzie mógł każdy z nich). Zwycięzcą meczu będzie drużyna, która jako pierwsza wygra dwa sety – informuje klub.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange