zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Spor Toto Ankara – Aluron Virtu CMC Zawiercie: “Koniec europejskiej przygody”

W środę 12 lutego odbył się kolejny mecz zawierciańskiej drużyny siatkarskiej w PlusLidze w ramach europejskiego Pucharu Challenge. Spotkanie Spor Toto Ankara – Aluron Virtu CMC Zawiercie zakończyło się wynikiem 25:18, 21:25, 25:21 i 15:13.

Aluron Virtu CMC Zawiercie przegrał na wyjeździe ze Spor Toto Ankara 1:3, a w Złotym Secie 13:15 i, mimo zwycięstwa 3:0 u siebie w pierwszym meczu, pożegnał się z Pucharem Challenge na etapie 1/8 finału. Spor Toto Ankara – Aluron Virtu CMC Zawiercie 3:1 (25:18, 21:25, 25:21, 25:22). Złoty Set: 15:13. Skład: Lipiński, Malinowski, Ferreira, Waliński, Verhees, Czarnowski, Koga (L) oraz Dosanjh, Kania – czytamy na stronie internetowej klubu.

Pod koniec meczu jeden z zawodników Spor Toto Ankara w wyniku bardzo emocjonalnego zachowania otrzymał czerwoną i ostatecznie również żółtą kartkę, w związku z czym musiał opuścić boisko. Czerwona kartka trafiła również do trenera Jurajskich Rycerzy.

Przypomnijmy, pierwszy mecz Aluron Virtu CMC Zawiercie ze Spor Toto Ankara odbył się 29 stycznia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla Jurajskich Rycerzy (25:13, 25:11, 25:19). Relacja z pierwszego meczu dostępna TUTAJ.