zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Sparing Aluron Virtu CMC Zawiercie – Cuprum Lubin 3:1 [ZDJĘCIA]

W piątek 27 września w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu odbył się kolejny sparing z udziałem Aluron Virtu CMC Zawiercie. Tym razem Jurajscy Rycerze spotkali się z Cuprum Lubin.

Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Zawiercia (25:18, 25:21, 25:23, 24:26).

Aluron Virtu CMC Zawiercie ma przed sobą jeszcze jeden mecz towarzyski – 4 października na wyjeździe z GKS-em Katowice. W październiku Jurajscy Rycerze przed rozpoczęciem nowego sezonu PlusLigi rozegrają kilka spotkań w ramach Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni, a także XV Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia.

PK

4 KOMENTARZE

  1. Drogi Meczysławie, to był SPARING to NIE BYŁ REGULARNY LIGOWY MECZ – czy rozumiesz różnicę ???? Na sparingach innych zawierciańskich drużyn na trybunach zwykle nie ma prawie nikogo

  2. Ja zapierdzianin codziennie odmawiam modlitwę .Niech padną sklepy społem (sąsiadka tam pracuje )Taryfiarze po każdym kursie mają sprzątać taryfę bo klient za dużo wypił i pęcherz mu nie wytrzymał (sąsiad jeździ na taryfie) Siatķarze w szkolę pani nie wybrała mnie do reprezentacji (skoro mnie się nie udało to im też )Amen .

  3. Meczysławowi to zadałeś anonimie stresa sparing mecz ligowy dobrze że o play ofach nic nie powiedziałes .Glowa chlopa boli ze trzy apapy już zarzył .Miej litość i kończ waść wstydu oszczędź.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.