zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Radio Zawiercie: w sobotę transmisja “na żywo” meczu Aluron Virtu Warta Zawiercie-Jastrzębski Węgiel

W najbliższą sobotę 27 kwietnia Aluron Virtu Warta Zawiercie rozegra kolejny mecz fazy play-off, tym razem Jurajscy Rycerze spotkają się z Jastrzębskim Węglem. Będzie to pierwszy mecz o brązowy medal PlusLigi.

Mecz będzie transmitowany “na żywo” w Radiu Zawiercie. O godzinie 17:00 rozpocznie się Studio przedmeczowe, a o 17:30 mecz. Komentatorem spotkania będzie Marcin Górski.

Aluron Virtu Warta Zawiercie zagra o brązowy medal Mistrzostw Polski. Najbliższy mecz w Zawierciu rozegramy w środę 1 maja o godzinie 17:30. Rywalem naszej drużyny będzie Jastrzębski Węgiel. Środowy mecz może być ostatnim meczem w obecnym sezonie rozgrywanym w Zawierciu. W przypadku braku rozstrzygnięcia rywalizacji w trzech meczach czwarty mecz rozegramy w Zawierciu 08.05.2019 o godzinie 17:30 – czytamy na stronie internetowej klubu.

Radia Zawiercie można słuchać na www.radiozawiercie.pl

2 KOMENTARZE

  1. Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.