zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Radio Zawiercie: transmisja “na żywo” pierwszego meczu Aluron Virtu CMC Zawiercie w sezonie 2019/2020 PlusLigi [ZAPOWIEDŹ AUDIO]

W sobotę 26 października rusza sezon 2019/2020 PlusLigi, czyli najwyższej ligi siatkarskiej w Polsce. Aluron Virtu CMC Zawiercie swój pierwszy mecz rozegra na wyjeździe z Cuprum Lubin.

Mecz będzie transmitowany “na żywo” w Radiu Zawiercie. Początek spotkania o 17:30, a o 17:00 rozpocznie się studio przedmeczowe. Na transmisję zaprasza Marcin Górski:

Radia Zawiercie można słuchać przez odtwarzacz na stronie www.radiozawiercie.pl

Zdjęcie: Krzysztof Popiół / CAsh Photofraphy / Jurassic Photo Team

11 KOMENTARZY

 1. Panie Mieczysławie wyjazd na mecz ligowy był dostępny dla wszystkich chętnych kibiców siatkówki ,należało jedynie pokryć koszty autobusu i biletu .Dlą większości zawierciańskich kibiców to będzie jedyna możliwość obejrzenia naszej chwały i dumy ,to siatkarze promują Zawiercie .W Zawierciu pójście na mecz ze względu na ilość miejsc na hali będzie nie możliwe dla większości kibiców
  A na wątrobę to polecam dietę niskotłuszczową .

  • Panie Linda, po raz kolejny pytam, CO KONKRETNIE ZAWIERCIE MA Z TEJ “PROMOCJI” JAKĄ PODOBNO FUNDUJE NAM “NIEODPŁATNIE” ALURON? Na ten klub wydatkowane są baaardzo konkretne pieniądze pochodzące z podatków Zawiercian, i ja jako mieszkanka Zawiercia mam prawo takie pytanie zadać. Czy przybyło miejsc pracy? Czy pozyskano nowych pracodawców? Pytam, co, ale konkretnie co ma Zawiercie z tego, że ALURON gra w Zawierciu? Bo to, że niewątpliwą promocję swoich prywatnych firm za pomocæ miejskiej kasy mają główni sponsorzy siatkarzy, których nazwy widnieją w nazwie klubu to nie ulega wątpliwości!
   Mnie też panie Linda poleci poharatać w galę czy jakoś się ustosunkuje do tego co napisałam?

   • oj troliku “magda” kłamczuszku, miasto już nie finansuje “konkretnymi” pieniędzmi tego klubu. W tym roku jest to 80tys. w porównaniu do kilkuset tysięcy w poprzednich latach. Dlatego dołączył duży sponsor.
    I po co tak kłamać trolu ?
    Lepiej sobie zobacz ile pieniędzy idzie na “rady nadzorcze” w miejskich spółkach.

  • Do wszystkich tu nieładnie komentujących….ZAMIAST PISAC OBRAZLIWIE TO LEPIEJ ZAJMIJCIE SIE CZYMS POŻYTECZNYM NP.WESPRZEC NIEPELNOSPRAWNE DZIECI!!!

 2. Kochana moja !!!Chcesz uczestniczyć w życiu publicznym miasta Zawiercie .Wszystkie tematy jakie porusza są słabe .Zajmij się radnymi gminy i powiatu ,dyrektorami jednostek administracyjnych .Sprawdź ich oświadczenia majątkowe ,dowiesz się ciekawych historyjeķ łącznie z tym kto był na etacie SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA .Zostaniesz kochana pierwszym dziennikarzem śledczym z Zawiercia .Zrobi coś pożytecznego .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.