zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

PlusLiga w Zawierciu: Aluron Virtu podjął Trefl Gdańsk [ZDJĘCIA]

Dziś odbył się drugi mecz Aluronu Virtu Warty Zawiercie w PlusLidze. Tym razem “Jurajscy Rycerze” spotkali się w hali OSiR-u przy ul. Blanowskiej 40 w Zawierciu z Treflem Gdańsk.

Pierwszy set drużyna z Zawiercia przegrała 12:25 z utrzymującym się dużym dystansem do rywala. Drugi był nieco bardziej wyrównany, trzeci charakteryzował się zaciętą grą “punkt za punkt” – ostatecznie Warta przegrała 3:0. MVP meczu został Mateusz Mika, przyjmujący Trefla Gdańsk. W trakcie meczu wystąpiły również Alunastki – cheerleaderki ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Zawierciu.

Na trybunach zasiadł m.in. Prezydent Zawiercia Witold Grim, Stanisław Dąbrowa (wicemarszałek województwa śląskiego), Ryszard Mach (były Prezydent Zawiercia, radny powiatowy), Marek Kozieł (były wiceprezydent Zawiercia, obecnie dyrektor Miejskiego Zespołu Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Szkół), Maria Gajecka-Bożek (Poseł na Sejm RP w latach 1997-2005), Jacek Bożek (dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Zawierciu), radni miejscy Michał Myszkowski i Michał Szota.

Kolejny mecz Aluronu już za tydzień (w niedzielę 15 października) w Zawierciu z Jastrzębskim Węglem.

Aluron Virtu Warta Zawiercie – Trefl Gdańsk: (12:25, 19:25, 24:26).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.