zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Pierwszy trening Aluronu Virtu CMC Zawiercie [ZDJĘCIA]

Siatkarze Aluron Virtu CMC Zawiercie wczoraj rozpoczęli przygotowania do sezonu 2019/2020. Pierwszy trening odbył się w siłowni Interfit, a wieczorem w hali przy ul. Blanowskiej.

Forma jest obiecująca, nie ma tutaj ludzi, którzy się zbyt zapuścili, tak że jesteśmy tym uradowani i myślę, że teraz będziemy robić pomalutku kroki do przodu – mówił drugi trener Aluron Virtu CMC, Dominik Kwapisiewicz.

Pierwszy mecz klubu odbędzie się 26 października, rywalem Jurajskich Rycerzy będzie Cuprum Lubin. Będzie to spotkanie wyjazdowe.

Cieszę się, że możemy zacząć ten sezon z uśmiechami na twarzy. Jest bardzo fajna energia w zespole i myślę, że przełożymy to na przygotowania. Ta przerwa jest dosyć długa. Gdy ogląda się reprezentację Polski, to na pewno człowiek trochę tęskni i chce wrócić na ten parkiet i potrenować. Dla mnie jest wiele nowych rzeczy, nowy klub, nowe barwy, więc na pewno będę potrzebował chwili, żeby się z tym oswoić. Koledzy mi tutaj pomagają, więc myślę, że bardzo szybko się zaaklimatyzuję – mówił Patryk Czarnowski, nowy zawodnik klubu.

Na pierwszym treningu gościł Jakub Gniado, trener przygotowania fizycznego reprezentacji Polski oraz zawierciańskiego klubu.

Zdjęcia: Biuro Prasowe Aluron Virtu CMC Zawiercie / fot. Patrycja Bargieł

5 KOMENTARZY

  • te, będzinak dowcipniś, nie bądź taki do przodu bo cię sznurówki wyprzedzą.
   zajmij się bliższym ci klubem, i weź się za jakąś robotę zamiast pisać bzdury w internecie w czasie gdy większość zdrowych ludzi pracuje.

 1. A wy dalej będziecie na meczach śpiewać piosenki o KS Warta? Jakoś słowo Warta wypadło z nowej nazwy klubu, a jeszcze nie tak dawno władze klubu tak piały o tradycji i, ze niby z jakiego to klubu się wywodzą. A tu, zonk jak fix, pieniądze nie śmierdzą, oj nie bahahahaaha

  • Baliński, weź daj sobie już na wstrzymanie. W kwietniu pisaliście o wyprowadzce klubu po podkupieniu go przez Gliwice.
   I co? i gucio.
   Tyle warte są wasze wpisy.
   Zajmijcie się swoim klubem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.