zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

PGE Skra Bełchatów – Aluron Virtu CMC Zawiercie: “PGE Skra nie dała szans”[AUDIO]

Wynikiem 3:0 (25:21, 25:17, 25:20) zakończył się mecz PGE Skra Bełchatów – Aluron Virtu CMC.

PGE Skra Bełchatów zagrała znakomite spotkanie i pokonała Aluron Virtu CMC we własnej hali 3:0 w meczu 9. kolejki PlusLigi. Spotkanie rozpoczęło się od wyrównanej gry, a Rycerze szybko odrobili dwupunktową stratę dzięki asowi Alexa Ferreiry. Dwie serie punktów przy zagrywkach Karola Kłosa i Grzegorza Łomacza pozwoliły jednak rywalom ponownie odskoczyć, tym razem na większy dystans. Próba pogoni przy zagrywkach Marcina Walińskiego była niestety nieskuteczna. Początek drugiego seta przebiegał pod znakiem bardzo ambitnych obron Jurajskich Rycerzy. W pewnym momencie coś się jednak zacięło, a PGE Skra kontynuowała niezwykle skuteczną grę w ataku i zdecydowanie zdominowała drugą część partii. Aluron Virtu CMC po pięciominutowej serii wrócił na boisko z Arashem Dosanjhem w składzie. Do stanu 10:10 gra z australijskim rozgrywającym wyglądała bardzo obiecująco, ale wtedy dwa asy serwisowe Artura Szalpuka ustawiły dalszy przebieg seta – czytamy w relacji z meczu na stronie internetowej klubu.

Oto skład Aluronu Virtu CMC Zawiercie: Masný, Malinowski, Waliński, Ferreira, Kania, Gawryszewski, Koga (L) oraz Dosanjh, Penczew, Czarnowski.

Statystyki meczu.

Posłuchajcie ostatnich minut meczu komentowanych przez Marcina Górskiego z transmisji “na żywo” w Radiu Zawiercie :

Zdjęcie / informacje: Biuro Prasowe Aluron Virtu CMC Zawiercie