zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Pewna wygrana Aluron Virtu CMC Zawiercie. W trakcie meczu zaśpiewał Anthony Jordan [ZDJĘCIA]

Mecz Aluron Virtu CMC Zawiercie z Cuprum Lubin zakończył się wynikiem 3:0 (25:17, 25:20, 25:19). W przerwie po pierwszym secie w hali przy ul. Blanowskiej 40 w Zawierciu zaśpiewał Anthony Jordan, australijski uczestnik Eurowizji Junior, którego przodkowie pochodzą z Zawiercia.

Mecz rozpoczął się od równej gry, ale Jurajscy Rycerze zaczęli odjeżdżać od stanu 9:9 dzięki agresywnym serwisom Marcina Walińskiego. Kapitalna gra w ataku pozwoliła szybko powiększać przewagę i wygrać do 17. Drugi set miał niemal bliźniaczy przebieg do pierwszego. Znowu kilkanaście pierwszych akcji było bardzo wyrównanych, ale gdy tylko Jurajscy Rycerze się rozpędzili, rywale nie mieli pomysłu na ich zatrzymanie. Pod koniec Cuprum rzuciło się jeszcze do pogoni, ale był to tylko chwilowy zryw i nie przeszkodził w pewnym wygraniu partii przez zawiercian. Nakręceni Rycerze nie zwolnili tempa i tym razem już na samym początku seta wypracowali sporą przewagę, której nie oddali już do końca. MVP spotkania został wybrany Grzegorz Bociek, który pobił rekord kariery w PlusLidze i zaserwował aż 6 asów – czytamy w relacji z meczu na stronie klubu.

Skład Aluronu Virtu CMC Zawiercie: Masný, Bociek, Waliński, Penczew, Kania, Czarnowski, Koga (L) oraz Malinowski, Dosanjh, Ferens. MVP spotkania został Grzegorz Bociek.

Zdjęcia: Kinga Ślęzak, Paweł Kmiecik

1 KOMENTARZ

  1. Tylko patrzeć, jak małoletni “piosenkarz” otrzyma z rąk prezydenta honorowe obywatelstwo miasta Zawiercie 🙂 Wspólną sesję fotograficzną już mieli. Celebryci!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.