zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Od dziś: Aluron Virtu CMC Zawiercie. Zawierciańscy siatkarze mają nowego sponsora tytularnego [AUDIO + ZDJĘCIA]

W środę w hucie CMC Poland Sp. z o.o. odbyła się konferencja prasowa, podczas której ogłoszono, że huta CMC została nowym sponsorem tytularnym zawierciańskiego klubu siatkarskiego w PlusLidze.

W konferencji uczestniczyli: prezes klubu Kryspin Baran oraz wiceprezes Bartosz Górski, a także prezes zawierciańskiej huty Jerzy Kozicz i członek zarządu Barbara Kaleta.

Posłuchajcie dźwiękowej relacji z konferencji:

21 KOMENTARZY

 1. No i gitara! Tak trzymać… Bardzo dobrze, że lokalne firmy sponsorują kluby z naszego miasta. Dobrych kontaktów nigdy dosyć. Coraz lepiej grają i należy im się za ciężką pracę… Viret, KP Warta Zawiercie czy Aluron Virtu CMC Zawiercie to w końcu promo miasta, nie??? ?

 2. Również MTB się rozwija nieźle… Sengam świetne wyniki ma na zawodach MTB… A Jurę mamy na tego typu zawody świetnie przystosowaną..

 3. mozna mozna BRAWO!!!!My sa Amerykany CMC….sluchy ida ze Donald Trump ma przyjechac do Zawiercia-:) a Neymar ma bilety kasowac! a tak serio SUPER!!!

 4. Nazwa klubu za trochę nie zmieści się na koszulkach ani w telewizorach haha. Niech się jeszcze dołączy może promar, axa, odlewnia i będziemy mieć klub Aluron Virtu CMC Promar Axa Odlewnia Zawiercie. A Pan prezes Baran to kiwał głową podczas tej konferencji jak te pieski z ruchomymi głowami w samochodach.

 5. Zanieczyszczajaca środowisko huta 🙁 Pociągi przejeżdżając do huty, tuż pod moimi oknami, że spać się nie da 🙁 Niech płacą grubo dla miasta, to powinno być obligatoryjne! Za uciążliwości itp. Obcy kapitał… AMERYKANCE

 6. Gratulacje dla klubu siatkarskiego Aluron Virtu za pozyskanie strategicznego sponsora. Brawo dla MTB Sengam .W naszym powiecie widać pozytywną energię. Promujmy naszą “małą ojczyznę” nasz mikroregion bo mamy duży potencjał. Dziś an facebookowym fanpage widziałam ,że w Ogrodzieńcu zawiązuje się klub rowerowy pod nazwą rdnr promujący piękne szlaki naszej uroczej jury brawo za inicjatywę

 7. I 600 pajacyków się cieszy nie wiem z czego , hali nie ma i nie będzie z pieniędzy Miasta, szkoda pracowników huty , ich premie i nadgodziny ida na nic nie warte pseudosponsorowanie Prywatnej Drużyny.
  Do dziś Mieszkańcy czekaja na rachunki za wynajem Hali a nie po znajomości pana X.
  Gliwice dali oferte to żeście ją zmarnowali….

  • malkontent wąsato-brzuchaty zawierciańaski Stasiek przemówił. głos ludu, sumienie narodu, jedyna prawda objawiona. Zasłużony dla miasta i powiatu. uhonorowany krzyżem odrodzenia województwa śląskiego. Honorowy ratownik górski i górniczy. Tak! Tylko on ma rację, jako podpisujący się w imieniu wszystkich mieszkańców Zapierdzia.
   Amen !

  • Dzięki uprawianiu jakiegoś sportu szybciej znajdziesz pracę bo będzie widać że wydajny jesteś i taki jest bardziej zdrowszy niż ten co pali fajki, łazi naje…ny i ciągle mu się gęba nie zamyka. Taka jest prawda od wieków…

 8. Najlepiej nie wychodźcie z domu i nażekajcie… Ale nam pozwólcie w Zawierciu miło spędzać czas niż nażekać i siedzieć bezczynnie…taaa… a przed telewizorem to siedzą i sami oglądają hipokryci hehehehe

 9. Sport zawsze będzie renomą dla danego regionu niezależnie od dyscyplin i najlepszą inwestycją….Tylko spaślaki, leniwce i nieroby zawsze mają coś do powiedzenia…

 10. Bo zazdrościcie, że innym się powodzi z ciężkiej pracy a sami nie potraficie osiągnąć jakiegoś sukcesu gamonie hehehe….

  • Będziniak, już daj sobie siana… od kwietnia wieszczyliście wyprowadzkę klubu do Gliwic, i co z tego wyszło, no gucio…

   i ciesz się z tego co macie, bo władze waszego miasta rozumieją i doceniają wartość jaką jest klub sportowy w najwyższej lidze, dlatego nie mają problemu ze wspieraniem finansowo. Przypomnę, że różnica w budżetach miejskich to raptem 30 mln zł na korzyść Będzina. I mało tego, budowana jest przecież nowa duża “Będzin Arena” no i chwała im za to.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.