zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Na meczu Aluron Virtu CMC Zawiercie tym razem nie będzie przybijania piątki z kibicami. Powód? Zalecenia PZPS w związku z koronawirusem

Dziś, w piątek 6 marca, odbędzie się mecz Aluron Virtu CMC Zawiercie. Jurajscy Rycerze na własnej hali podejmą Asseco Resovię Rzeszów.

Przed tym spotkaniem mamy też niestety jedną smutną wiadomość. W związku z nowymi wytycznymi dotyczącymi rozprzestrzeniającego się koronawirusa po ostatnim gwizdku nie dojdzie do tradycyjnej rundy honorowej wokół boiska i przybijania piątek z kibicami. Siatkarze nie będą też rozdawać autografów i pozować do zdjęć. Serdecznie przepraszamy wszystkich rozczarowanych fanów, jednak w zaistniałej sytuacji są to niezbędne środki ostrożności – czytamy w komunikacie klubu.

Jak podkreśla Michał Kwietko-Bębnowski, dyrektor działu komunikacji Aluron Virtu CMC Zawiercie, decyzja władz klubu nie ma związku paniką przed koronawirusem, ale jest wypełnieniem wytycznych otrzymanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej. PZPS zalecał m.in., aby nie podawać rąk pod siatką na początku meczu.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.