zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Mariusz Woźniak nowym prezesem Viretu CMC Zawiercie

W poniedziałek 17 czerwca odbyło się sprawozdawczo-wyborcze Walne Zgromadzenie Członków Klubu Sportowego Viret CMC Zawiercie.

Walne Zgromadzenie Członków przyjęło sprawozdania: finansowe, ze sportowej działalności sekcji piłki ręcznej i tenisa stołowego oraz Komisji Rewizyjnej. Przyznano także absolutorium zarządowi klubu i podziękowano dotychczasowemu prezesowi Janowi Witkowskiemu. Wybrano również nowe władze klubu. W skład zarządu weszli: Mariusz Woźniak (prezes), Michał Wacławik i Patryk Drabek (wiceprezesi), Mariusz Szczygieł (sekretarz), Igor Zagała (skarbnik), Rafał Burdziński i Tomasz Wojtaszczyk. Komisję Rewizyjną utworzyli: Katarzyna Mucha (przewodnicząca), Eugeniusz Cichocki, Jakub Szeląg i Kasper Bomba – czytamy w informacji na stronie internetowej klubu.

Poprosiliśmy Mariusza Woźniaka o komentarz w związku z wyborem prezesa Viretu CMC Zawiercie.

Chciałbym podziękować za zaufanie, którym zostałem obdarzony przez członków Klubu Sportowego Viret CMC Zawiercie. Dołożę wszelkich starań aby wraz z nowym Zarządem nie zawieść oczekiwań kibiców, zawodników i trenerów. Podstawą funkcjonowanie naszego klubu jest praca z młodzieżą, ale nie zapominamy też o zespole seniorów. Chcemy osiągnąć sukces sportowy na wszystkich poziomach rozgrywek. Plan na sezon 2019/2020 to walka o awans do I Ligi Piłki Ręcznej i zwiększenie liczby grup młodzieżowych biorących udział w rozgrywkach ligowych – mówi nowy prezes klubu Mariusz Woźniak.

4 KOMENTARZE

  1. Gratulacje…. dużo do tej poru Pan zrobił dla Viretu. Uważam, że władze też to docenią, bo tyle młodzież skupionej w różnych sekcjach to nie ma żaden klub w Zawierciu. Powodzenia.

  2. Fajnie, że nastąpiły zmiany w Vireci. Będzie zdrowsza atmosfera, bo klub bez czerwonych przydupasów którzy na piłce ręcznej się nie znali, to najważniejsze. Panu Wożniakowi i wszystkim nowo wybranym serdecznie gratuluję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.