zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Kibice powitali Jurajskich Rycerzy po zwycięskim meczu z liderem PlusLigi [ZDJĘCIA]

Po zwycięskim meczu w Kędzierzynie-Koźlu z liderem PlusLigi zawodnicy Aluron CMC Warty Zawiercie zostali uroczyście powitani przez kibiców.

Jurajska Armia zorganizowała dziś uroczyste powitanie wracających z tarczą z Kędzierzyna-Koźla Jurajskich Rycerzy! Chcieliśmy zrobić naszym Bohaterom niespodziankę i okazać Im nasze wsparcie w trudnych czasach pandemii. Chłopaki zrobili nam też niespodziankę i mogliśmy powitać dziś pogromców mistrza! Nie mogąc dopingować w hali, postanowiliśmy dać naszej Drużynie namiastkę meczowej atmosfery przed Jurajską Twierdzą i tutaj też zorganizowaliśmy tradycyjne pasowanie na Jurajskiego Rycerza wszystkich naszych nowych zawodników i członków sztabu. Akcja była drobiazgowo przygotowana i skoordynowana czasowo. Najważniejsze było szybkie zwycięstwo w 3 setach, by zdążyć jeszcze przed ciszą nocną. Jurajscy Rycerze wykonali zadanie wzorowo i pod halą zameldowali się dokładnie o 21.50. Tutaj czekała już na nich spora – kilkudziesięcioosobowa grupa Klubu Kibica. Jak wyglądało te kilkanaście minut dopingu, już wkrótce obejrzycie na filmach, ja zamieszczam póki co kilka zdjęć dzięki uprzejmości Filipa Kulińskiego. Dziękuję wszystkim uczestnikom akcji za wzorowe dostosowanie się do obostrzeń, w tym zakrywanie ust i nosa oraz utrzymanie dystansu do zawodników i sztabu szkoleniowego! TYLKO WARTA!!! – czytamy na Facebooku Klubu Kibica.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

Zdjęcia: Klub Kibica Aluron CMC Warta Zawiercie

9 KOMENTARZY

 1. Przecież ten mecz to kpina z czego się cieszcie. Wygrali z rezerwami . Jak Kromolow wygra z Zagłębiem Sosnowiec ale z rezerwową drużyną to sukces ? Oprzytomnijcie . Ten mecz przypomina mi piłkarski poker . Teraz ruszcie z hejtem na mnie ale rzeczywistości nie zaklamiecie

  • fakt dziwne było to spotkanie, ale nie mogłeś usiedzieć bez czepiania się, bo czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocna stroną :
   “Chcieliśmy zrobić naszym Bohaterom niespodziankę i okazać Im nasze wsparcie w trudnych czasach pandemii. Chłopaki zrobili nam też niespodziankę i mogliśmy powitać dziś pogromców mistrza! Nie mogąc dopingować w hali, postanowiliśmy dać naszej Drużynie namiastkę meczowej atmosfery przed Jurajską Twierdzą i tutaj też zorganizowaliśmy tradycyjne pasowanie na Jurajskiego Rycerza wszystkich naszych nowych zawodników i członków sztabu.”

   W tej sytuacji ci “pogromcy mistrza” to trochę za mocno powiedziane, ale reszta jest jak najbardziej ok. Nie można chodzić na mecze, więc pokazanie wsparcia w taki czy inny sposób jest dobrą drogą oraz jest składnikiem budowania morale zawodników.

  • #WARTA balwan tez sika na żółto-:) zluzuj majty JEDNA Z POZYTYWNYCH PROMOCJI MIASTA TO SIATKOWKA! I ICH KIBICE !

 2. Żal dupę ściska .Zaraz się myślicieliu odezwij w stylu najlepszą reklamą dla Zawiercia są dopalacze i program na TVN 24 uwaga i zgromadzenie na nich przedstawicieli marszałkowskiej .Zawiercie siatkowką stało i stoi .A Zaksa zawsze będzie mistrzem bez względu kto tam gra .

  • w takim razie mecz ZAKSY z Resovią (2:3) też nie był fair play bo ZAKRSA od wtorku do czwartku grała codziennie mecze w lidze mistrzów, a wcześniej ligowy więc była bardziej zmęczeni niż zadownicy Resovii którzy mieli dwa spotkania ligowe w ciągu tygodnia.

 3. wiadomo, że każda wygrana ulubieńców, cieszy – ale tu mamy kwintesencję polskiego kibicowania, w “zawierciańskiej” pigułce – brakuje tylko wręczenia kluczy do miasta i honorowego przejazdu w odkrytym autobusie (mecz o pietruszkę, a emocji jak przy zdobyciu pucharu galaktyki )

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.