zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Jubileusz 25-lecia Viretu CMC Zawiercie [ZDJĘCIA]

W sobotę w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Blanowskiej w Zawierciu odbył się jubileusz 25-lecia Klubu Sportowego Viretu CMC Zawiercie.

W uroczystości uczestniczyli: wicemarszałek Sejmu Barbara Dolniak, prezydent Zawiercia Łukasz Konarski, członek zarządu powiatu zawierciańskiego Paweł Sokół, prezes Śląskiego Związku Piłki Ręcznej Marcin Zubek, prezes Viretu CMC Zawiercie Jan Witkowski

W ramach jubileuszu odbyły się mecze zawodników w różnym wieku (“Bitwa pokoleń”), pokaz ratownictwa medycznego oraz prezentacja OSP Marciszów, stoisko i pokaz sprzętu Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu WOPR Zawiercie oraz wiele innych atrakcji.

Zdjęcia: Paweł Kmiecik

11 KOMENTARZY

  1. Jedyni, którzy się napracowali dla mieszkańców w ostatnich dniach to strażacy. To dzięki strażakom mieszkańcy mają wodę, a wcześniej informację z egzaminów. I to strażacy zasłużyli na podziękowanie. Pan prezydent Konarski powinien brać z nich przykład, ale raczej woli strzelać fotki i uczestniczyć w imprezach niż aktywnie pomagać mieszkańcom, którzy wody nie mają. Wstyd Panie prezydencie Konarski.

  2. 4 beczkowozy z pitna wodą na całe Zawiercie. Dramat. A ze do takiej katastrofy doszło, to takie mamy w RPWiK podlegające urzędowi zarządzanie. Ktoś napisał na Facebooku nazwę rur które są nieatestowane i ze często dochodzi do awarii. Pewnie dlatego próbka wody z 11 czerwca, bo coś się zadziało a my jak dzieci we mgle nic nie wiemy

  3. KONARSKI DO DOMU!!!!!!!!! TAKIEJ NIEZDARY TO JESZCZE ZAWIERCIE NIE WIDZIAŁO NA STANOWISKU PREZYDENTA MIASTA. WSTYD I HAŃBA !!!! A TFUUUUUU

  4. Chodzą plotki po Zawiercie, ze cała afera z wodą była spowodowana zwłokami znalezionymi w jedynym z ujść wodnych. Czy ktoś ma bardziej konkretna wiedzę w tym zakresie ?

  5. A ja bardzo gratuluję pięknego jubileuszu. Wiele pokoleń z Zawiercia wychowało się na tej pięknej dyscyplinie sportu i żeby ją docenić, trzeba się na niej znać. Gratulacje dla zawodników, tych starszych i młodszych, dla działaczy bo bez nich nic by nie było, dla kibiców za doping i uczestnictwo w meczach, a przede wszystkim dal sponsorów i władz miasta. Wiele jest tu prób wulgarnego wpisu, ale świadczy to o tym, że nie mogą dołączyć do nas z powodu osobistego zakompleksienia. Panie Prezydencie Łukaszu Konarski !!!!! Bardzo Panu dziękuję, że młodzież zawierciańska, której w klubie jest bardzo, bardzo dużo może na Pana wsparcie liczyć. Pana poprzednik miał kompleksy, bo dużym, silnym, mądrym zawodnikom nigdy nie mógł dorównać. Jeszcze raz Panu dziękuję.

  6. Panie Prezydencie Zawiercia Łukaszu Konarski, też pragnę Panu podziękować, za wsparcie klubu w którym trenuje młodzież z Zawiercia. Mam syna, który dzięki grze w piłkę ręczną wyrasta na fajnego chłopaka. Znalazł kolegów, wie co to jest dyscyplina, obowiązek, praca w grupie, rozwija się fizycznie i intelektualnie. Ja też poznałam zasady gry w piłkę ręczną. Uważam, że wiele rodzin ma takie samo zdania. Szczere podziękowania Panu i działaczom klubu, za promowanie w Zawierciu tej dyscypliny sportu.

    • To nie jest żadna zasługa Konarskiego – to zasługa przede wszystkim Ryszarda Macha który latami dbał i łożył na klub. Wiem, ze do ciebie to nie dotrze bo twoje komentarze są tylko tania propaganda mająca robic PR Konarskiego ale taka jest prawda. Wpychajcie się, ludzie wiedza jaka jest prawda!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.