zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

III Plebiscyt Śląskiej Siatkówki: 7 nominowanych z Zawiercia. Głosowanie trwa do 15 stycznia

Do 15 stycznia 2020 roku przez Internet można oddawać głosy w III Plebiscycie Największe Osobistości Siatkówki Województwa Śląskiego.

Zawiercie jest reprezentowane w sześciu spośród ośmiu kategorii. W kategorii Sędzia Roku 2018/2019 jednym z kandydatów jest Łukasz Szczepankiewicz z Zawiercia – sędzia I ligi od sezonu 2019/2020.

Obsadowy rozgrywek juniorek i kadetek, sumiennie wykonujący tę pracę. Organizator tegorocznej kursokonferencji szkoleniowej w Hucisku. Autor innowacyjnego systemu weryfikacji uprawnień sędziowskich w województwie – czytamy o zawierciańskim sędzim na stronie internetowej Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Zawierciańskim kandydatem na Siatkarza/Siatkarkę 2018/2019 jest Michał Masny, kapitan Aluronu Virtu CMC Zawiercie. Z kolei w kategorii Najlepszy Projekt 2018/2019 kandyduje “Jurajski Rycerz”.

Projekt Jurajski Rycerz – projekt fotograficzny zrealizowany na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej w Wehikule Czasu w Żarkach. Bohaterem projektu jest Marcin Waliński, a fotografie wykonał Grzegorz Maciąg – informuje PZPS.

Na liście nominowanych w kategorii Najlepsza Drużyna Młodzieżowa 2018/2019 znajduje się MKS “Dwójka Zawiercie”, m.in. najlepsza drużyna w kategorii czwórek w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder+Sport Zabrze 2019, a wśród nominowanych do tytułu Najlepsza Drużyna Seniorska 2018/2019 jest Aluron Virtu CMC Zawiercie.

Ostatnia z kategorii to “Najlepsza fotografia wykonana na meczach śląskich zespołów”. Wśród 5 nominowanych dwóch jest związanych z Aluronem Virtu CMC – za “akcję obronną zawodników” Jurajskich Rycerzy (Grzegorz Maciąg) oraz za “radość zawodników i kibiców” Aluron Virtu CMC Zawiercie (Krzysztof Popiół).

Głosować można pod adresem: https://szps.pl/nominowani-iii-plebiscycie-slaskiej-siatkowki-glosujcie/

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

Zdjęcie: Grzegorz Maciąg / strona www Polskiego Związku Piłki Siatkowej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.