zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Były prezes Asseco Resovii Rzeszów nowym wiceprezesem Aluronu Virtu Warty Zawiercie

Były prezes Asseco Resovii Rzeszów w latach Bartosz Górski został wiceprezesem zarządu Aluron Virtu Warty Zawiercie.

Cieszy mnie, że rozmowy, które prowadziliśmy od dłuższego czasu przyniosły pozytywne zakończenie i Bartosz Górski zasila Jurajskich Rycerzy. Jego angaż w klubie wpisuje się w długofalową koncepcję naszego rozwoju, a doświadczenie w zarządzaniu czołowym klubem będzie bezcenne przy dalszym wzmacnianiu naszej działalności. Bartosz posiada również doświadczenie w organizacji dużych wydarzeń sportowych, był między innymi głównym organizatorem Final Four Ligi Mistrzów w Krakowie. W związku z tym jestem bardzo szczęśliwy, że będę mógł pracować z taką osobą, której wsparcie merytoryczne będzie ważne dla rozwoju organizacyjnego i marketingowego klubu – dodaje prezes Aluron Virtu. Prywatnie, Bartek jest człowiekiem otwartym i pozytywnym. Osobiście blisko mu do panującego klimatu w naszym klubie, zaangażowanych kibiców i ambicji, która nam przyświeca. Bardzo się cieszę również prywatnie, że Bartek do nas dołączył, ponieważ bardzo dobrze się znamy i lubimy. Pasuje idealnie do naszego klubu – mówi prezes Aluron Virtu Warty Zawiercie Kryspin Baran.

Bartosz Górski przez ostatnich dziesięć lat zarządzał PlusLigowym klubem  Asseco Resovią Rzeszów, jest on również autorem publikacji naukowej o tematyce zarządzania sportem. W grudniu ubiegłego roku została wydana jego autorska książka Menedżer Sportu – Zarządzanie Klubem w praktyce.

Źródło: Biuro Prasowe Aluron Virtu Warty Zawiercie

9 KOMENTARZY

 1. MIESZKANIEC i KRÓTKOWIDZ macie bana za tworzeniu fermentu Jura jest piękna mamy jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce a tacy jak Wy małostkowi szydzicie z mikroregionu w jakim zamieszkujecie. Brawo dla promocji powiatu dzięki za pluslige

  • tee “speedy” zagłębiak z będzina (specjalnie z małej litery). To ciągle wasze pisanie o Gliwicach jest słabe, zajmij się sprawami waszego klubu.
   i sklej otwór, bo ci rodzice internet odłączą.

 2. Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

 3. Może radna Mićka i radny Świderski powiedzą ile przytulili podwyżki i nagrody w grudniu 2018 r. jak kumpel z PO odchodził z prezesury z wodociągów.
  Radna Mićka taka sprawiedliwa,uczciwa a jak kolega z PO odchodził z prezesa wodociągów w grudniu 2018 i dał podwyżki tylko swoim 17 osobom(załoga liczy 140 osób) i bardzo duże nagrody to jakoś jej nie przeszkadzało,mega hipokrytka.

 4. Czy Mirek B słyszał już o tym? Toż to mu posadę gościu wygryzł. Mirek, nie płacz. Zawsze możesz wystawiać piłki wzdłuż boiska. Bo o wystawianiu w grze to pojęcia nie masz. I nie krzycz więcej. Bo cię bardziej słychać niż widać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.