zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Aluron Virtu Warta Zawiercie po emocjonującym meczu przegrał 3:2. Po Wielkanocy mecz o awans do finału PlusLigi [ZDJĘCIA]

W środę w hali OSiR-u przy ul. Blanowskiej w Zawierciu odbył się drugi mecz z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle w ramach półfinału PlusLigi. Wiele emocji wywołały kontrowersyjne decyzje na niekorzyść Jurajskich Rycerzy jednego z sędziów.

Po wyrównanej walce wynik meczu Aluron Virtu-ZAKSA to 3:2 (25:16, 25:23, 19:25, 18:25, 12:15). W meczu uczestniczyły posłanki z Zawiercia – Danuta Nowicka i Anna Nemś, a także prezydent Zawiercia Łukasz Konarski i starosta zawierciański Gabriel Dors.

Na mecz przyjechała również prezydent Kędzierzyna-Koźla Sabina Nowosielska.

Ostatni mecz Aluronu Virtu Warty Zawiercie z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle odbędzie się w środę 24 kwietnia w Kędzierzynie. Mecz będzie transmitowany w Radiu Zawiercie. Wkrótce więcej informacji.

Zdjęcia: Paweł Kmiecik

8 KOMENTARZY

 1. Tak ważny mecz, a niektórzy ubrani… W nic…!!!! Ani szalika, ani koszulki klubowej, ani ubioru w barwy klubowe. Oni są kibicami czy stastystami? Może warto wprowadzić zasadę, że na mecz tylko w barwach klubowych, ewentualnie zwykle ubranie ale szalik musi być…

 2. do za dużo statystów….
  Rozumiem “kolego” (cudzysłów celowy), że podobnie jak znani z historii sekciarze i dyktatorkowie, nie tolerujesz w swoim otoczeniu osób, które śmią mieć inne niż ty (mała litera celowa) poglądy, wygląd, przekonania, spojrzenie na temat, czy wreszcie zachowują się inaczej? Inaczej ubrani kibice? Nie mieli szalików klubowych? Koszulek klubowych też nie? To niewybaczalne, z tą wiedzą ciężko mi będzie teraz żyć, ba, świat już nie będzie taki sam….
  Oj, jeśli takie poglądy mają pozostali kibice aluronu to chyba strach się bać. Może twój (mała litera celowa) komentarz powinien przeczytać komentator polsatu, który tak chwali zachowanie zawierciańskich kibiców? Masz zacięcie do bycia prawdziwym Polakiem i patriotą w jednym :)))))))

  • Może ktoś nie ma ochoty kupować tych badziewnych łachów, a na mecz przyszedł bo deszcz pada, a w kinie sam szajs puszczają i nic ciekawszego nie miał do roboty. Czy twoim zadaniem taki ktoś nie ma prawa przychodzić na mecze? Kupił bilet na daną usługę, tak jak i Ty, i ma prawo na tym meczu być. Co komu do tego jak jest ubrany? Wiesz dlaczego niektórzy na mecze nie chodzą? Bo tam można spotkać wielu o takim ciasnym swiatopogladzie jak twój, dlatego ja dziękuję za takie “towarzystwo”.

   • A wszasz donatorek nie był co dawał na to kaske z pieniedzy podatników a teraz bedzie zlikwidowane i mnie to cieszy a nawet uszcześliwia że Gliwice moga ten chłam przejąść. ledwo 600 osób na to łazi w mieście 50tyś

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.