you will rise by lifting others essay kung fu panda essay on having good friends essay hamlet william shakespeare essays art admission essay

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Aluron Virtu Warta Zawiercie zachęca do kupna karnetu na mecze PlusLigi

Sprzedaż rusza od środy 13 września, we wtorek (12 września) karnety będą mogły zakupić osoby, które w tym roku przekazały 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Klub Siatkarski Warta Zawiercie oraz ubiegłosezonowi posiadacze karnetów, za pozostawieniem karnetu w siedzibie klubu.

ILE TO KOSZTUJE?

Karnety na wszystkie domowe mecze (co najmniej 16 spotkań) Aluronu Virtu Warty Zawiercie w sezonie 2017/2018 PlusLigi dostępne będą w cenach:
– 195 zł – normalny
– 145 zł – ulgowy*.

DLACZEGO WARTO?

Zakup karnetu to nie tylko mniejsze koszty w porównaniu do zakupu biletów na każdy pojedynczy mecz. Oszczędzasz 75 złotych przy karnecie normalnym i 45 złotych przy karnecie ulgowym!

Kupując karnet, zyskujesz także:
możliwość wstępu na wszystkie domowe mecze Aluronu Virtu Warty Zawiercie w sezonie 2017/2018 PlusLigi oraz fazy play-off / play-out, co daje łącznie minimum 16 meczów!
gwarancję stałego, numerowanego miejsca siedzącego
opcję pierwokupu i możliwość zachowania swojego miejsca na sezon 2018/2019
dostęp do dedykowanych dla Posiadaczy Karnetów wydarzeń z udziałem Drużyny:
– możliwość obserwacji 1 otwartego treningu naszych siatkarzy w sezonie 2017/2018 (we wcześniej podanym przez Klub terminie)
– udział w dedykowanych Posiadaczom Karnetów losowaniach: 1 gadżetu + 1 (dla drugiego Kibica) bonu na udział w treningu pod okiem sztabu szkoleniowego pod koniec sezonu
– udział w losowaniu koszulki meczowej z autografami całej drużyny na koniec sezonu 2017/2018.

GDZIE I KIEDY KUPOWAĆ?

Karnety można kupować:
– w przedsprzedaży (dla osób, które w 2017 roku przekazały 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Klub Siatkarski Warta Zawiercie, a także dla Posiadaczy Karnetów z ubiegłego sezonu, za fizycznym pozostawieniem karnetu w siedzibie Klubu): WE WTOREK (12 września) w godzinach 9.00-16.00 w biurze Klubu (Hala OSiR II, ul. Blanowska 40, I piętro, pokój nr 079)
– w sprzedaży otwartej (dla wszystkich): OD ŚRODY (13 września) w godzinach 9.00-16.00 w biurze Klubu (Hala OSiR II, ul. Blanowska 40, I piętro, pokój nr 079)
– w sprzedaży otwartej (dla wszystkich): OD ŚRODY (13 września) od godziny 9.00 przez internet, na stronie http://aluronvirtu.ticketik.pl/

Uwaga! Sprzedaż biletów na inauguracyjny mecz z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle rozpocznie się w okolicach ostatniego tygodnia września. Informacji na temat sprzedaży biletów należy szukać na stronie internetowej aluronvirtu.pl

DLA KOGO ULGA? DZIECI ZA DARMO!

* Karnet ulgowy przysługuje:
– uczniom i studentom do 26. roku życia za okazaniem ważnej legitymacji
– emerytom i rencistom za okazaniem ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki.

Dzieci do lat 3 wchodzą na mecz za darmo, ale bez gwarancji miejsca siedzącego.

Źródło: Biuro Prasowe Aluronu Virtu Warty Zawiercie

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange