zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

Aluron Virtu Warta Zawiercie w półfinale PlusLigi [ZDJĘCIA]

Aluron Virtu Warta Zawiercie rozegrał dziś na swoim boisku mecz z Cerradem Czarnymi Radom w ramach fazy play-off. Jurajscy Rycerze pewnie wygrali mecz 3:0 (25:21, 25:19, 25:17).

MVP spotkania wybrany został kapitan Aluronu Virtu Michał Masny. Niedzielne zwycięstwo Jurajskich Rycerzy oznacza wejście do półfinału fazy play-off PlusLigi. W meczu uczestniczył m.in. wiceminister obrony narodowej Wojciech Skurkiewicz.

Kolejne spotkanie drużyny z Zawiercia, tym razem z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, w przyszłą sobotę – 13 kwietnia – początek o 14:45. Transmisja radiowa meczu w Radiu Zawiercie (początek studia przedmeczowego o 14:15).

Zdjęcia: Paweł Kmiecik

12 KOMENTARZY

  1. Ja to bym Konarskiego stamtąd wyrzucił. Po co on tam przyłazi?! Kapitał polityczny zbijać? Nie zbije, ludzie nie są głupi.

  2. W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów przyznał podwyżkę “swoim”17 osobom,plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Czy to jest sprawiedliwe ?panie prezydencie.

  3. Jak widać portal zawiercianskie.pl schodzi ponizej dna sponsorujac takie wiesci pseudo sportowe , nidzie nie ma tyle zdjeć nadzganych jak tu.

  4. Ten konarski to wstydu nie ma. Ktoś pisze o wodociągach, ja bym sprawdził kim dla Konarskiego jest nowa prezes wodociągów i dlaczego dostała lukratywną posadę. Ale niedługo się przekonamy, z reszta dowiemy się kilku innych ciekawych kwestii

  5. Coś mi się wydaje że dobra passa Pana Konarskiego zaczyna się kończyć. Poza gadaniem i konsultacjami w Zawierciu nic się nie dzieje. Gdzie inwestycje, gdzie miejsca pracy nowe . Za chwilę będzie pół roku jak został prezydentem i co ? Nic..

    • Strajk nauczycieli ważna sprawa.Ale w grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska odwołany przez prezydenta Konarskiego) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć.

  6. Były panujący Karzeł powinien być przytulony przez posłAnkę i siedzieć razem, albo jej na kolankach. Wyszedł na tej znajomości jak Zabłocki na mydle. Baby z tej opcji głaskały go a on myślał, że jest wielki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.