zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Sport

2018 rok dla siatkarzy Aluronu Virtu i piłkarzy Warty Zawiercie. Podsumowanie [WIDEO]

Klub Piłkarski Warta Zawiercie podsumował rundę jesienną sezonu 2018/2019, a Klub Siatkarski Aluron Virtu Warta Zawiercie – 2018 rok.

W rundzie jesiennej sezonu 2018/19 w barwach drużyny wystąpiło 21 zawodników. Żaden z zawodników nie zagrał pełnych 15. spotkań ligowych, najbliżsi tego byli dwaj stoperzy Marcin Drzymont i Adrian Marek. Warto podkreślić, że obu zawodników wyeliminowała kontuzja, a nie nadmiar żółtych kartek. Podopieczni Sebastiana Stemplewskiego w rozgrywkach ligowych po rundzie jesiennej zajęli czwarte miejsce ze stratą 6 punktów do lidera, którym jest zespół bytomskiej Polonii. Na 29 zdobytych punktów złożyło się 8 zwycięstw i 5 remisów. Dwukrotnie Biało-Zieloni schodzili z boiska jako pokonani. Lepszymi okazały się drużyny Rakowa II Częstochowa i Szombierek Bytom. (…) Nasza ofensywa zdobyła 29 bramek, z czego 7 padło z rzutów karnych. 17 bramek zdobyliśmy w pierwszych trzech kwadransach, a tylko jedna bramka została zdobyta w ostatnim kwadransie. (…) Nasi piłkarze obejrzeli 35 żółtych kartek i żadnej bezpośredniej czerwonej. Jedyną czerwoną kartkę otrzymał Marcin Smarzyński w meczu z UNIĄ Kosztowy, łapiąc dwa napomnienia w przeciągu 30 minut – czytamy w podsumowaniu rundy jesiennej na stronie internetowej Warty Zawiercie.

Pełna treść podsumowania KP Warta Zawiercie dostępna na stronie internetowej klubu.

 

 

Źródło: Biuro Prasowe KS Aluron Virtu Warta Zawiercie / KP Warta Zawiercie

1 KOMENTARZ

  1. Ja czekam na raport finansowy ile nas PODATNIKÓW KOSZTOWAŁY TE PSEUDO DRUŻYNY I DLACZEGO PRYWATNI SPONSORZY NIE PŁACA ZA HALE ORAZ INNE ELEMENTY DRUŻYN TYLKO MIASTO.
    Tak Poprzednia władza rzadziałą w Zawierciu , oraz czekam na koszt inwestycji z pieniedzy podatników zamiart inwestora pseudo druzyn na temat rozbudowy hali na blanowskiej , tak cięzko jest to postawić na strefie gospodarczej zamiast KOSZTEM MIESZKAŃCÓW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.