zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Powiat

Zenek Martyniuk w Ogrodzieńcu. Za nami II Koncert Karnawałowy w stylu PRL. Burmistrz: “Towarzysze, obywatele, ludu pracujący Ogrodzieńca” [AUDIO + ZDJĘCIA]

W sobotę 22 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Ogrodzieńcu-Cementowni odbył się II Koncert Karnawałowy. Poprowadził go aktor Piotr Pręgowski, a gwiazdą wieczoru był Zenek Martyniuk.

Motywem przewodnim koncertu był PRL, czyli Polska Rzeczpospolita Ludowa. Oto co powiedział Piotr Pręgowski na rozpoczęcie wydarzenia:

Odezwę do “ludu pracującego Ogrodzieńca” wygłosiła burmistrz Anna Pilarczyk:

Radni ogrodzienieccy przygotowali i przedstawili “Kabaret samorządowy”:

Zdjęcia / nagrania: Paweł Kmiecik
redakcja@zawiercianskie.pl

26 KOMENTARZY

 1. Bardzo dobrze zorganizowany koncert. Brawo dla Pani Burmistrz i radnych. Miła rodzinno gościnna atmosfera. Zawierciańskiej władze niech się uczą od Ogrodzieńca

  • Ale beznadziejna hucpa dla przygłupów, a ta z żółtymi papierami co to żałosne widowisko zamówiła wygląda jak pół d – py w lufcie.

  • Za pewnością pracy, za poczuciem bezpieczeństwa i stabilizacji, za atmosferą wzajemnej życzliwości… “Ale to już było…”

 2. A jednak miło wracać wspomnieniami do tych lat. Niech wam będzie . Szkoda że mnie nie było ale ważne że byli tam moi znajomi z PIS no i pan poseł . A więc nie tak komunistyczne czuję że bym się wybawiła za wszystkie czasy.

 3. I tak w ogóle Zawiercie leży na łopatkach. Powinni brać przykład z Ogrodzieńca . Z taką różnicą że w Ogrodziencu radni świetnie zagrali kabaret samorządowy a w Zawierciu nie muszą grać bo na Leśnej mamy swój kabaret. Może przy najbliższych Dniach Zawiercia pokażemy z wszystkimi radnymi nasz występ dla mieszkańcöw.

 4. Mieszko czy ty coś brałaś dzisiaj ? ☺ Mam wrażenie że ktoś tu ma rozdwojenie jaźni ?raz piszesz że ci się podobało potem że nie a teraz znowu że tak. Weź ty się w garść co????

 5. To miał być koncert karnawałowy!?!? Bardziej mi to przypomina akademię jakąś w szkole za czasów PRL-U…… O to chodzi totalniakom by wzbudzić wspomnienia????? Naprawdę jest do czego wracać?????

 6. Nie mam zamiaru absolutnie pouczać, ale na przyszłość Panie Pośle Andzelu radziłbym trochę uważać. Trzeba wiedzieć z kim się zasiada do stołu. Ludzie bardzo szybko wychwycą błędy i mają dobrą pamięć….. Raz się zdarzy…..ok. Ale proszę pamiętać o tym….. Myślę, że ludzie z PIS już chyba powinni o tym doskonale wiedzieć…..taka moja drobna uwaga….?
  Pozdrawiam Pana Posła ✌️

 7. Zabawa świetna ? Szkoda tylko że nie byli przygotowani na taką ilość osób i część musiała bawić się na dworze ?

 8. Ty z ukrycia walisz do mnie bo musisz się chować że swoją tożsamością pedalsko- lewacką pewnie…… I bardzo dobrze….. zdecydowana większość w Polsce nie chce żyć, pracować, uczyć się z takimi sodomskimi osobnikami o takich chorych pomysłach i w dodatku klanianiu się obcym narodom. Nie macie przyzwolenia….. Jeśli PIS nie poradzi sobie z tym problemem to Narodowcy, kibice, zwykli obywatele wezmą sprawy w swoje ręce……..?

 9. Panie ogień pal….
  Panie ogień pal…
  Wypal myśli nadęte nie chciane…..
  Wypal to co powinno być…. zapomniane…..

  Panie ogień pal….
  Panie ogień pal….
  Panie ogień pal….
  Panie ogień pal…

 10. Mieszko a ty czasem nie powinnaś być w robicie? Potem pieprzysz że w trakcie pracy nie masz zwyczaju zaglądać do netu. A co teraz robisz kochaniutka? To kiedy głosujecie na to votum zaufania dla prezydenta Konarskiego? W tym miesiącu czy za miesiąc? Teraz prezydent podobnie jak ty się lansuje w necie ☺ nawet był po kasiore na żłobek u ministra. Co ty na to? Szczena ci opadła?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.