zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Powiat

Zawierciańskie starostwo ogłosiło konkurs na najlepszą miejscowość naszego powiatu

Konkurs jest skierowany do wszystkich miejscowości z terenu powiatu zawierciańskiego. Do 19 czerwca można zgłaszać miejscowości.

Głównym założeniem konkursu jest: poznanie walorów miejscowości powiatu zawierciańskiego, w tym środowiska przyrodniczego, kulturowego i gospodarczego, poznanie lokalnych inicjatyw i zaangażowania mieszkańców w rozwój miejscowości. Zgłaszane do konkursu miejscowości oraz sporządzone materiały powinny prezentować wszystkie walory przyrodnicze, kulturowe, społeczne oraz gospodarcze miejscowości – czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Zawierciu.

Zgłoszenia dokonuje prezydent/burmistrz/wójt/sołtys/przewodniczący osiedla. Wraz ze zgłoszeniem należy dostarczyć materiały dokumentujące miejscowość w postaci opisu – maksymalnie 1000 znaków na każde kryterium oceny, ilustrowane maksymalnie 4 fotografiami umieszczonymi na planszach A4.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w trakcie dożynek powiatowych.

Więcej informacji w REGULAMINIE KONKURSU.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Zawierciu

6 KOMENTARZY

  1. Może jakiś radny spytałby się radnych z Platformy(PO) ,dwoje pracuje w wodociągach(E.Mićka i D.Świderski),czy dostali podwyżki? W grudniu 2018 roku odchodzący prezes wodociągów z PO(Platforma Obywatelska) przyznał podwyżkę tylko “swoim”17 osobom(załoga liczy 140 osób),plus nagrody,przypominam ,że wodociągi są spółką miejską.Panie prezydencie proszę się tym zająć

  2. Może radna Mićka i radny Świderski powiedzą ile przytulili podwyżki i nagrody w grudniu 2018 r. jak kumpel z PO odchodził z prezesury z wodociągów.
    Radna Mićka taka sprawiedliwa,uczciwa a jak kolega z PO odchodził z prezesa wodociągów w grudniu 2018 i dał podwyżki tylko swoim 17 osobom(załoga liczy 140 osób) i bardzo duże nagrody to jakoś jej nie przeszkadzało,mega hipokrytka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.