essay on jealousy generates progress essay on octavian augustus essay on indian currency argumentative essays on genetic cloning o level essay sample ielts essay pdf download

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Powiat

Z inicjatywy burmistrz Anny Pilarczyk-Sprychy powstał “Serwis Informacyjny SMS Gminy Ogrodzieniec”

Burmistrz Miasta i Gminy Ogrodzieniec Anna Pilarczyk-Sprycha zachęca do zgłaszania się do sms-owego serwisu informacyjnego prowadzonego przez gminę.

Z myślą o bezpieczeństwie oraz poprawie komfortu codziennego życia mieszkańców powstał ,,Serwis Informacyjny SMS Gminy Ogrodzieniec”. Jeśli chcą Państwo bezpłatnie otrzymywać wiadomości SMS z informacjami o: imprezach kulturalnych i sportowych, ważnych wydarzeniach z terenu miasta i gminy, programach zdrowotnych, awariach (wody, prądu, gazu), zagrożeniach meteorologicznych, – zapraszamy do wypełnienia specjalnego formularza. Dokument można pobrać i złożyć w kancelarii UMiG w Ogrodzieńcu, Plac Wolności 25 w godzinach pracy Urzędu – informuje ogrodzieniecki urząd.

Oto formularz:

5 KOMENTARZY

  1. Za 10 lat to nie będzie komu wysyłać tych esesów. Ciekawe czy dostanę sesa jak burmistrzowa sobie pierdnie. Chyba komuś na Krępie palma odbiła huehue. Najważniejsze, że stare pryki dostają tablety i “uczą” się, ale co tam, że są już jedną nogą na tamtym świecie może dżizas zstąpi z niebios i wskrzesi starych pryków. Tak nam dopomóż buk! Ament. Fajnie się płaciło ostatnio gruby hajs za śmieci z limitem huehuehue ?.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange