zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Powiat

W weekend Dni Łaz: wystąpią m.in. Grzegorz Hyży i Maleo Reggae Rockers [AUDIO + PLAKAT]

Maleo Reggae Rockers, Grzegorz Hyży – to gwiazdy Dni Łaz, Święta Kupały 2019, które odbędą się w sobotę i niedzielę 29-30 czerwca.

Dni Łaz, inaczej Święto Kupały to impreza organizowana nad pięknym zalewem miejskim „Mitręga”. To właśnie tam przez dwa dni przygotowano mnóstwo atrakcji. Sobota to dużo dobrej muzyki reggae w wykonaniu zespołów Rastafajrant, Reggaeside i Maleo Reggae Rockers. Tego samego wieczoru zapłoną tradycyjne ogniska świętojańskie, nie zabraknie również puszczania wianków. W niedzielę występy laureatów konkursu „Nasz Talent Łazy 2019”, laureatów programu „Szansa na sukces” – rodziny Szlachtów. Dodatkowo koncert zespołu Hira i gwiazdy wieczoru Grzegorza Hyżego. Na koniec tradycyjnie pokaz ogni sztucznych – informuje Grzegorz Piłka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach.

Dniom Łaz towarzyszyć będą w sobotę Gminne Zawody Pożarnicze, a w niedzielę otwarte zawody sportowe organizowane pod hasłem „Opływamy Gminę”.

Radio Zawiercie i portal zawiercianskie.pl są patronami medialnymi wydarzenia.

Na Dni Łaz zaprasza dyrektor MOK-u w Łazach Grzegorz Piłka:

3 KOMENTARZE

    • I bardzo dobrze, ze wspierają wydarzenia kulturalne. Będą tworzyc miejsca pracy. Jestem z Łaz i popieram. Pozdrawiam. To szansa dla naszgo miasta. Mamy juz kopalnie dolomitu.

  1. Sponsorem jak i jednym z wielu jest firma RTH… wszystko jasne, dokładnie Brawa dla firmy, że angażuje się i pomaga w wydarzeniu dla lokalnej społeczności, właśnie dzięki Sponsorom takie wydarzenie może się odbyć. Przynajmniej bezpłatnie, nie tak jak w Zawierciu, że np. majówka była płatna dla mieszkańców. Cieszmy się i rozwijamy naszą miejscowość, pozyskujmy nowych inwestorów, wtedy nam wszystkim będzie żyło się lepiej 🙂 Pozdrawia mieszkanka Łaz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.