extended essay title examples essay on importance of english language in school essay about importance of sports in students life sample persuasive essay to edit

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Powiat

W Szczekocinach w niedzielę wybory uzupełniające do rady miasta

W niedzielę 8 marca 2020 roku w jednym z obwodów wyborczych w gminie Szczekociny odbędą się wybory uzupełniające do Rady Miasta i Gminy Szczekociny. Jest to efektem wygaśnięcia mandatu byłego przewodniczącego rady w związku z orzeczonym przez sąd złożeniem przez niego nieprawdziwego oświadczenia lustracyjnego (zatajenia bycia “tajnym współpracownikiem” za czasów PRL).

O sprawie utracenia mandatu przez dotychczasowego przewodniczącego szczekocińskiej rady pisaliśmy TUTAJ.

Wybory odbędą się w obwodowej komisji wyborczej nr 4 w budynku byłej Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Śląskiej 86 w Szczekocinach. Granicami tego obwodu wyborczego są ulice: Centralna, Kosynierów, Nowa, Ogrodowa, Romańskiego, Reja, Wspólna i Witosa.

O mandat radnego ubiegać się będzie trzech kandydatów: Agnieszka Pasierbińska-Bijak (lat 40, Komitet Wyborczy Wyborców Agnieszki Pasierbińskiej-Bijak, lista nr 1), Jan Jędrychowski (lat 73, KWW Danuty Jędrychowskiej, lista nr 2) oraz Justyna Górska-Pasierbińska (lat 40, KWW W dobrym kierunku, lista nr 3).

Głosowanie w lokalu wyborczym odbędzie się w godzinach od 7:00 do 21:00.

Zdjęcie: Archiwum zawiercianskie.pl

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

4 KOMENTARZE

  1. proponuje rowniez pytanie Czy jestes za odlaczeniem od powiatu zawiercianskiego i przylaczenie do powiatu wloszczowskiego i nowego woj.czestochowskiego?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange