zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Powiat

Tymczasowo przeniesiono biuro MGOKiS w Ogrodzieńcu. W budynku trwa remont za 2,8 mln zł

Biuro Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Ogrodzieńcu w związku z remontem zostało przeniesione do sali narad rady miejskiej.

Modernizacja trwa, a my zmieniliśmy siedzibę. Biuro Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Ogrodzieńcu tymczasowo mieści się przy Placu Wolności 42 (Sala Narad). Pozostałe dane kontaktowe (numer telefonu, adres e-mail) nie ulegają zmianie – informuje MGOKiS Ogrodzieniec.

W ramach prac ma nastąpić m.in. przebudowa schodów, budowa pochylni, wykonanie szybu windy w technologii żelbetowej i instalacja windy, prace murarskie i tynkarskie, wykonanie posadzek w pomieszczeniach, montaż wyposażenia w toaletach, wykonanie wewnętrznych instalacji elektrycznych, klimatyzacji, wentylacji i gazu. Budynek zostanie podłączony do zewnętrznej sieci kanalizacji sanitarnej, zostanie również wykonana nowa widownia oraz scena.

Koszt inwestycji to około 2,8 mln zł. Prace wykonuje firma Jul-Bud z Niegowej. Remont ma potrwać do końca 2022 roku.

Projekt “Dom Kultury w Ogrodzieńcu ponowne tętni życiem kulturalnym” jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

Zdjęcie ilustracyjne: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Ogrodzieńcu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.