zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności Powiat

Trwa kampania: Beata Szydło i Jerzy Buzek w Zawierciu, Małgorzata Kidawa-Błońska w Porębie [ZDJĘCIA]

Do wyborów parlamentarnych zaplanowanych na 13 października 2019 roku pozostały 3 tygodnie. W minionych dniach powiat zawierciański odwiedziło kilku znanych polityków.

Na czwartek 19 września zaplanowano spotkanie z marszałek Sejmu Małgorzatą Kidawą-Błońską w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie. W piątek do Zawiercia przyjechał europoseł Jerzy Buzek, a w sobotę odbył się kongres kół gospodyń wiejskich zorganizowany w ramach rządowego programu Kobiety Gospodarne i Wyjątkowe, na którym gościła była premier Beata Szydło. W trakcie kongresu zorganizowano konkurs kulinarny, w którym zwyciężyło KGW Irządze.

Zdjęcia z sobotniego kongresu pochodzą ze strony internetowej Starostwa Powiatowego w Zawierciu, zdjęcia z wizyty Jerzego Buzka w Zawierciu zostały opublikowane na Facebooku Poseł na Sejm RP Anny Nemś. Zdjęcia z czwartkowego spotkania w Porębie pochodzą z Facebooka Beaty Małeckiej-Libery.

Powiat zawierciański wchodzi w skład sosnowieckiego okręgu wyborczego, z którego pochodzi 1 senator – Arkadiusz Grabowski (PiS) oraz 9 posłów: Waldemar Andzel (PiS), Paweł Bańkowski (PO-KO), Barbara Chrobak (Kukiz’15), Barbara Dolniak (PO-KO), Ewa Malik (PiS), Beata Małecka-Libera (PO-KO), Anna Nemś, Danuta Nowicka (PiS) i Robert Warwas (PiS).

18 KOMENTARZY

 1. A kto powiatową zaprosił? Lizusy i sługusy PiSU?13 października takie baty dostaniecie że się nie pozbieracie i pod trybunał.

 2. Co ta ZawierciAnka myśli, że ją wybiorą??? Co ty stara babo zrobiłaś przez dwie kadencje dla Zawiercia? Starego dziadka zaprosiłaś i myślisz, że jest Ok??? Nabijałaś swoją kasę i udawałaś tak oddaną dla społecznej sprawy. Naród zmądrzał idą ci kopa w twój duży tyłek i pa, pa , pa…,

  • #Anonim pierd***jak Timermans sady jakie sady chodzby widac po wyroku dla obywatela Austrii w Zawierciu, idz bron demokracji na ulicach w Paryzu albo sadow Niemczech wynieranych przez politykow albo bron wolnego miasta Danzig. ile opierd****Ciebie mnie Was na walach na Vat-cie paliwe. Lokalnie co zrobili poslowie poslanki z naszego powiatu dla miasta w zasadzie kopiuj wklej te same gruszki na wierzbie co 4 lata. Zenujace sa te stypy przedwyborcze……

 3. obwodnica po weekendzie dk78 i nowe miejsca pracy kopalnia 1000 dolarow dla kazdego mieszkanca przylaczymy Zawiercie do morza do Adriatyku a co………..

 4. a lo poidelkach i pasnikach nic ni bylo…..gdzie mota w programach wyborcyh pasniki i piodelka dla zwiezokof sarnow zajecym nawet pies by se chlipnala z poidelka….

  • Władze Zawiercia – panie Konarski zapamiętamy Panu jak pięknie się Pan brata z PIS – partią, która podpaliła polską demokrację, zniszczyła sądy i wielokrotnie łamała Konstytucję. Stojąc głupio jak pajac obok nich bierze Pan współodpowiedzialność, WSTYD!
   PosłAnka – weź już skończ i odejdź w zapomnienie. Masz tupet, żeby po 8 latach brania kasy i nicnierobienia dalej pchać się do koryta. Wszystkich w kosmos!

 5. Beata i Koło Gospodyń Wiejskich …. Pasuje jak ulał . A tak na marginesie to spotkanie było zamknięte ? bo jakoś mało zwolenników dobrej zmiany. Autobusy z wyznawcami nie dojechały ?

  • Dlaczego nigdzie nie było wcześniejszych informacji o mających się odbyć spotkaniach? Czyżby strach,że na spotkanie przyjdą nie tylko wyselekcjonowani wielbiciele?

 6. Za pieniądze Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa robi się kampanię wyborczą. Jakoś nie dziwi i jakoś wstyd. Panie z KGW zadowolone, zdjęcia zrobione, kwiatki wręczone. Potańcowali i ok. Ani słowa o obwodnicy i ani słowa o kopalni. Cicho sza przed wyborami a po wyborach… 5 lat kadencji wszystko zmieni w Zawierciu.

 7. Kiedy ta czarownica posłAnka zaprzestanie kłamać. Nawet zdjęcie na plakacie jest z 10 lat temu robione. Zakłamana a my mamy na nią głosować…. nigdy, dość tego i nie głosuję na nią. Nic nie zrobiła i nic nie zrobi. Patrzy tylko kasy dla siebie. Taka pazerna.

 8. Do Fan.Pub. tak dla zrozumienia : wyznawca to zwolennik kogoś, czyichś poglądów, jakieś idei,teorii itp . , Natomiast złodziej to już inna para kaloszy. Weź się opanuj i nie obrażaj innych.

  • Do Baba : A PiS nie jest ani sektą ani związkiem wyznaniowym . Jak komuś przytaczasz definicję wyznawcy czyli zwolennika , to rozumiem ,żeTy jesteś zwolennikiem złodzieja – to nie obraza tylko stwierdzenie faktu ps . TY możesz obrażać, ale mój tekst to pewnie mowa nienawiści,co?!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.