essay on your favourite holiday destination argument essay topics high school students essays against smoking ban why i chose this school essay critical essays on keats essays on classical rhetoric and modern discourse

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Powiat

Tegoroczny Tour de Pologne przejedzie przez Ogrodzieniec. W piątek burmistrz Anna Pilarczyk-Sprycha spotkała się z Czesławem Langiem

W piątek 31 stycznia na Facebooku Gmina Ogrodzieniec opublikowano zdjęcie burmistrz Anny Pilarczyk-Sprycha z Czesławem Langiem, dyrektorem generalny Tour de Pologne.

Burmistrz gminy potwierdziła, że spotkanie ze znanym kolarzem dotyczyło przejazdu Tour de Pologne przez Ogrodzieniec. Umowa ma zostać podpisana w najbliższych tygodniach, na razie nie są jeszcze oficjalnie znane szczegóły wydarzenia. Tegoroczna, 77. edycja, Tour de Pologne odbędzie się w dniach 5-11 lipca 2020 r.

W 2019 roku najbardziej znany wyścig kolarski w Polsce rozpoczął się w Krakowie, a jego trasa przebiegała przez Tarnowskie Góry, Katowice, Chorzów, Zabrze, Jaworzno, Kopalnię Soli “Wieliczka”, Bielsko-Białą, Zakopane, a zakończyła się w Bukowinie Tatrzańskiej.

Tour de Pologne przez trzy lata miał początek jednego ze swoich etapów w Zawierciu (w latach 2015-2017). Wówczas koszt poniesiony przez miasto za współorganizację wyścigu wyniósł około 200 tys. zł.

Przypominamy Tour de Pologne z 2017 roku, który wyruszył z Zawiercia:

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange