zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Powiat

Tak będzie wyglądała ogrodzieniecka Krępa. Gmina otrzymała prawie milion złotych dotacji na budowę strefy relaksu i aromaterapii [WIZUALIZACJE]

Gmina Ogrodzieniec otrzymała prawie 1 milion złotych dotacji z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych na inwestycje na Krępie.

Mamy to! Długo oczekiwana inwestycja na Krępie w końcu zostanie zrealizowana! A wszystko dzięki dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych! 950 tys. zł dofinansowania to kwota na realizację zadania pn. ,,Ogrodzieniec- serce jurajskiej rekreacji” w ramach którego zostanie utworzona strefa naturalnego relaksu i aromaterapii. Obiekt wzbogaci się o dysze musujące, kurtynę, grzybek wodny, ławki, leżaki, przebieralnie. Wybudowany zostanie również budynek sanitarno-techniczny z urządzeniami do funkcjonowania basenu, WC i natryski oraz pomieszczenie gospodarcze – czytamy na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Ogrodzieniec.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

Wizualizacje: UMiG Ogrodzieniec

3 KOMENTARZE

  1. Jak Ty Ogrodzieńcu, mnie teraz zaimponowałeś.
    Za to w Zawierciu taki dotowany milion (plus jeszcze 11 z wyprzedaży majątku i “rodzinnych sreber” ), będzie przeznaczony na tłocznię ścieków :/ ALE tak to już jest, że jeden lubi whiskey z colą, a drugi jak mu stopy śmierdzą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.