zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Aktualności Powiat

Siostry Szlachta z Kroczyc wystąpią w Wakacyjnej Trasie Dwójki: “To kolejny, bardzo ważny dla nas, krok dla naszego muzycznego rozwoju”

W niedzielę 28 czerwca w Nowym Targu rozpoczyna się “Wakacyjna Trasa Dwójki”, czyli cykl koncertów organizowanych przez TVP2. Na pierwszym z wydarzeń wystąpią siostry Julia i Wiktoria Szlachta pochodzące z gminy Kroczyce.

W tym roku trasa będzie liczyć 9 koncertów i mieć specjalną formę – będzie się odbywać dla widowni w zaparkowanych pod sceną samochodach. Na żywo w TVP2 w każdą niedzielę o 20:00. Na początek, 28 czerwca, w koncercie na scenie usytuowanej na lotnisku w Nowym Targu wystąpią największe gwiazdy: #ZenekMartyniuk, WEEKEND, CLEO, Piękni i Młodzi Official, DajToGłośniej oraz Ronnie Ferrari. Koncert poprowadzą Tomasz Kammel i Małgorzata Tomaszewska. Widzowie w samochodach pod sceną wezmą udział w koncercie, dostrajając odbiorniki radiowe do koncertowej częstotliwości, a aplauz dla artystów będą wyrażać nie tylko oklaskami, ale też migając światłami i trąbiąc ze swoich aut. Podczas całej trasy zagrają m.in.: WEEKEND, Anna Wyszkoni, Bayer Full, Milano, Piękni i Młodzi Official, CLEO, Classic, DajToGłośniej, Ronnie Ferrari, Thomas Anders i Thomas Anders & Modern Talking Band, Zenek Martyniuk Akcent Polska, Maryla Rodowicz, Zespół Muzyczny DEFIS, Łzy, Blue Café, Zespół After Party, Mateusz Mijal, Julia&Wiktoria Szlachta, Jorrgus, Aleksiej Jarowienko, Jacek Stachursky i wielu innych wykonawców. Listę kolejnych miast, w których odbędą się koncerty, podamy wkrótce – czytamy na Facebooku TVP2.

Jakie to doświadczenie dla pochodzących z gminy Kroczyce Sióstr Szlachta?

Zostałyśmy zaproszone do pierwszego koncertu rozpoczynającego Letnią Trasę Dwójki w Nowym Targu. Jesteśmy bardzo podekscytowane i ciekawe jak będzie przebiegał, ponieważ jest to pierwszy taki koncert, w którym widownia będzie w samochodach. Wieczorem wykonamy dwa utwory, jest to kolejny krok, bardzo ważny dla nas, dla naszego muzycznego rozwoju. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do Nowego Targu już w tę niedzielę lub przed telewizory o godzinie 20.00 na TVP2 – mówią Siostry Szlachta.

PK
redakcja@zawiercianskie.pl

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.