50 essays a portable anthology games essay on the origin and principles of gothic architecture kellogg part time mba essays essay on our social evils sources for english extended essay

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Powiat

Sesja rady w Pilicy: o czym dyskutowali radni? [AUDIO + ZDJĘCIA]

W czwartek 30 maja odbyła się IX Sesja Rady Miasta i Gminy Pilica.

Na sesji przyjęto uchwały dotyczące wyrażenia zgody na utworzenie miejsca okazjonalnie wykorzystywanego do kąpieli – Zalew Pilica I oraz Zalew Pilica II, z których będzie można korzystać w okresie wakacyjnym. Mówi Burmistrz Artur Janosik:

Powołano zespół ds. oceny kandydatów na ławników na kadencję 2020-2023. W jego skład weszli radni: Wojciech Gamrot, Paulina Gajda, Tomasz Karpała.

Burmistrz Pilicy poinformował o dotacji, jaką zaoferowało Nadleśnictwo Olkusz na przebudowę drogi gminnej Złożeniec Pustkowie. Inwestycja ma odbyć się dwuetapowo w przeciągu najbliższych 2 lat:

Wiceprzewodniczący Rady Tomasz Karpała zachęcił do udziału gminy w kampanii Fundacji Allegro All For Planet, w której dla 50 zwycięzców przewidziano nagrodę w postaci czujników smogu wraz z monitoringiem. Inicjatywa polega na zarejestrowaniu się na stronie kreckilometry.pl i pobraniu aplikacji mobilnej, która umożliwi śledzenie aktywności – ta z kolei po powiązaniu konta z wybranym przez użytkownika miastem będzie przekładała się na jego pozycję w rankingu. Propozycję skomentował Artur Janosik:

W końcowej części obrad, w związku z Dniem Samorządowca, który przypada na 27 maja burmistrz złożył uczestnikom posiedzenia życzenia owocnej współpracy i wzajemnego szacunku, zarówno we własnym gronie, jak i w relacjach ze społeczeństwem.

Tekst, nagrania i zdjęcia: Karol Jarża

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange