zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Powiat

Potrącił ją samochód, gdy pakowała zakupy. Trwa zbiórka pieniędzy na rehabilitację nauczycielki z Kroczyc

W sobotę 22 czerwca w Kroczycach doszło do poważnego wypadku, w którym ucierpiała nauczycielka. Trwa zbiórka środków na jej rehabilitację.

Wypadek miał miejsce na ul. Batalionów Chłopskich w Kroczycach (koło urzędu gminy). Kierowca samochodu osobowego jadący od strony Kostkowic najprawdopodobniej nie zapanował nad pojazdem na zakręcie i wjechał w kobietę wkładającą zakupy do samochodu.

Kochani!!! Naszą Marcelę z Kroczyc znamy wszyscy, a jeśli nie, to znają ją nasze dzieci. To jedna z tych osób, jeden z tych nauczycieli, których zapamiętuję się na całe życie. Ale do rzeczy: zbieramy na rehabilitację Marceliny, która w czerwcu tego roku ucierpiała w wypadku stojąc na parkingu i pakując zakupy. Sprawca całego tego dramatu nie dostosował prędkości, stracił panowanie nad samochodem i dosłownie wjechał w Marcelinę, potem już tylko Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, operacja, niepewność, czekanie. Dziś Marcela jest bezpieczna, ale to między innymi nasze zadanie aby pomóc jej STANĄĆ na równe nogi i WYJŚĆ na prostą. A czeka ją długa i bolesna droga do pełnej sprawności. Możemy skrócić tę drogę i nieco uśmierzyć ten ból, ale do tego potrzebne jest otwarte serce i nie oszukujmy się – otwarte portfele. Zrzutkę organizujemy na rehabilitację, na dostęp, dojazd do specjalistów, na lekarstwa i sprzęt niezbędny do tego aby Marcelina znów mogła być sprawna. To co stawiacie ją ze mną na RÓWNE NOGI? – czytamy na stronie zbiórki pieniędzy dla Marceliny.

O wypadku z udziałem Pani Marceliny pisaliśmy na naszym portalu – więcej informacji tutaj: http://zawiercianskie.pl/powiat/wypadek-w-kroczycach-kobieta-zabrana-przez-lotnicze-pogotowie-ratunkowe-zdjecia/

Oto link do zbiórki publicznej dla Marceliny: https://zrzutka.pl/c2vt5j

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.