zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Powiat

Od 38 lat rządził Żarnowcem. Wójt Eugeniusz Kapuśniak nie będzie kandydował w wyborach

Eugeniusz Kapuśniak jest jednym z najdłużej piastujących funkcję włodarza gminy w Polsce. Teraz podjął decyzję o zakończeniu pracy zawodowej i rezygnacji z ubiegania się o reelekcję.

Kapuśniak władzę w gminie objął w 1981 roku, został mianowany Naczelnikiem Gminy. Po transformacji ustrojowej był wybierany na wójta w każdych kolejnych wyborach. Wczoraj na stronie internetowej www.zarnowiec.pl ukazał się komunikat dotyczący zakończenia pracy w samorządzie.

Po 38 latach nieprzerwanej służby jako Naczelnik i Wójt Gminy postanowiłem zakończyć pracę zawodową. Było dla mnie zaszczytem i honorem reprezentować Gminę Żarnowiec przez te lata. Wszystkim, z którymi pracowałem oraz miałem możliwość się spotkać za okazane dobro z całego serca dziękuję. Tych, których swoją postawą, bądź zachowaniem w sposób niezamierzony uraziłem przepraszam. Pozostawiam gminę nie tylko bez kredytów i pożyczek, ale jako jedną z niewielu w Polsce z nadwyżką wolnych środków 8 milionów złotych. Jeszcze raz z całego serca dziękuję – napisał na stronie internetowej gminy wójt Żarnowca Eugeniusz Kapuśniak.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.