essay about a book example linguistics and new testament interpretation essays on discourse analysis essay writing for ielts.pdf marketing essay competition reactionh essays on articles

zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Powiat

Nocna interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Kroczycach [ZDJĘCIA]

W nocy z soboty na niedzielę 9/10 maja w w Kroczycach przy ul. Kościuszki interweniowała straż pożarna i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

W dniu 09.05.2020 r. o godzinie 23:26 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Zawierciu zadysponowało naszą jednostkę do pomocy Zespołowi Ratownictwa Medycznego działającego w naszej miejscowości przy ulicy Tadeusza Kościuszki. Do akcji wyruszył zastęp SLRt Ford Transit. Na miejscu zastano ZRM udzielający medycznych czynności ratunkowych nieprzytomnej pacjentce. Do pacjentki zadysponowano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Nasz zastęp został przekierowany na przykościelny parking, gdzie zorganizowano lądowisko dla śmigłowca LPR. W międzyczasie na miejsce przybył zastęp z JRG PSP w Zawierciu oraz Policja. Po wylądowaniu LPR udaliśmy się pod pierwotny adres, gdzie dokonano pomiaru stężenia tlenku węgla (CO). Pomiar potwierdził obecność tlenku węgla. Dalsze działania polegały na przewietrzeniu budynku i ponownym pomiarze stężenia tlenku węgla. W międzyczasie na miejsce przybył kolejny ZRM który przebadał pozostałych domowników – czytamy na Facebooku OSP Kroczyce.

redakcja@zawiercianskie.pl

Zdjęcia: Facebook OSP Kroczyce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Secured By miniOrange