zawiercianskie.pl

Twoje źródło informacji z Zawiercia, powiatu i regionu

Powiat

Masz ukończone 50. lat i śpiewasz? Zgłoś się na Jura Senior Festival w Porębie [PLAKAT + REGULAMIN]

W niedzielę 6 października odbędzie się Jura Senior Festival, w trakcie na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie spotkają się senioralne grupy muzyczne. W festiwalu mogą wziąć udział soliści, zespoły, chóry oraz koła gospodyń wiejskich.

Jest to pierwsze wydarzenie tego typu w Porębie. Zadanie będzie zrealizowane dzięki pozyskanej przez Stowarzyszenie Studio ART dotacji w wysokości 5.000 zł, w ramach konkursu: Śląskie Lokalnie 2018-2019 Edycja II. Organizatorem konkursu jest Instytut Pracy i Edukacji, Biuro Projektu FIO Śląskie Lokalnie. Aby wziąć udział w festiwalu wystarczy zapoznać się regulaminem festiwalu, wypełnić kartę zgłoszenia i dostarczyć ją do 27 września w formie tradycyjnej na adres Stowarzyszenia Studio ART bądź w formie elektronicznej – stowarzyszeniestudioart@gmail.com – informują organizatorzy.

Organizatorem Festiwalu jest Stowarzyszenie Studio ART w Porębie. Patronat Honorowy nad festiwalem objął Burmistrz Miasta Poręba Ryszard Spyra. Radio Zawiercie i portal zawiercianskie.pl są patronami medialnymi wydarzenia. Projekt dofinansowany ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ

Karta zgłoszenia dostępna TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.